Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 20. Дніпропетровський педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ДПК ДНУ ім. О. Гончара

Дніпропетровський педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ДПК ДНУ ім. О. Гончара

« Назад

Педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету – один із найстаріших та найкращих навчальних закладів у Південно-східному регіоні України.

Дніпропетровський-педагогічний-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара, ДПК-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Коледж має потужну матеріально-технічну базу, на основі якої здійснюється навчальний процес. До неї входять: навчальні кабінети, лабораторії, кабінети для заняття музичною справо. Майже кожен кабінет оснащений новою сучасною технікою, широко використовуються інноваційні технології.

Контакти Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Адреса: м. Дніпропетровськ, пр. Кірова, 83.

Телефон: 056377-40-26.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://www.dnu.dp.ua/view/pudnu.

Історія ДПК ДНУ ім. О. Гончара

Історія коледжу розпочинається з 1918 року з створення базі школи при заводі імені Петровського російської педагогічної школи.

Організовано курси з підвищення кваліфікації педагогів І-ІV класів в 1929 р. при педагогічній школи.

В 1930 році технікум проводить підготовку педагогів початкових класів, згодом відкривається відлуння з підготовки викладачів з викладання іноземних мов.

Під час Другої Світової Війни навчальний заклад припиняє свою діяльність і лише в 1944 році його робота відновлюється. Тоді ж навчальний заклад перейменовується в Дніпропетровське педагогічне училище.

1959 році у Дніпропетровському педагогічному училищі відкривається музично-педагогічне відділення.

2003 року викладацький колектив училища було нагороджено Почесною грамотою КМУ з врученням пам’ятного знака за значний внесок у розвиток освіти й підготовку викладацьких кадрів.

Лише в 2008 році коледж тримав свою сучасну назву і став іменуватися як Дніпропетровський педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

В 2010 році коледж віднесено до «Енциклопедії педагогічної освіти України», в 2012 р. – приймає участь у національній виставці-презентації «Інноватика у сучасній освіті» і відзначений Дипломом лауреата конкурсу в номінації «Впровадження інновацій у діяльність педагогічних навчальних закладів».

Дніпропетровський-педагогічний-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара

Структура Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Відповідно до освітнього законодавства на базі коледжу створено два виділення: дошкільне, музичне та шкільне.

Свою діяльність коледж проводить на основі ліцензій, що надана Міністерством освіти і науки, а також відповідно до отриманої акредитації здійснює освітній процес.

Коледж проводить підготовку молодшого спеціаліста за наступними напрямками:

1. Музичне мистецтво кваліфікація. Здобуття кваліфікації: вчитель музики, музичний керівник, керівник дитячого хореографічного колективу.

2. Дошкільна освіта.

Здобуття кваліфікації: педагог з дошкільного виховання, вихователь логопедичних груп та організатор фізичного виховання в дошкільних закладах

3. Початкова освіта.

Здобуття основної кваліфікації: педагог з початкової освіти, а також додаткових: учитель іноземної мови початкових класів та організатор роботи з учнівськими об’єднаннями та організаціями, педагог інформатики в початкових класах.

ДПК-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Прийом на навчання та працевлаштування випускників в ДПК ДНУ ім. О. Гончара

У коледжі раз на рік проводиться прийом на навчання в рамках ліцензійного розміру і в узгодженні із державним замовленням, яке створюється і затверджується в Департаменті освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації. З метою залучення на виховання педагогічно націлених учнів та удосконалення адаптаційного періоду першокурсників на протязі навчального року при профорієнтаційному центрі інституту діють попередні курси з української мови й літератури, біології; відбуваються Дні відкритих дверей.

Кадровий склад педагогічних працівників Дніпропетровського педагогічного коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

В коледжі працює досвідчений та талановитий викладацький склад. До нього входять близько 100 педагогічних працівників, у тому числі з університету. Серед викладачів є: педагоги вищої категорії, кандидати та доктори наук., деякі мають наукові та вченні звання, 30 викладачів нагороджені грамотами МОН України, Департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Навчальна та науково-методична діяльність в ДПК ДНУ ім. О. Гончара

Коледж проводить свою діяльність на основі українського законодавства та міжнародних стандартів.

Навчальний процес здійснюється виключно державною мовою, коледж забезпечений всією необхідною літературою для проведення освітнього процесу.

Головними спрямуваннями навчальної й науково-методичної діяльності в коледжі вважаються:

- формування модульно-рейтингової системи;

- модернізація навчального процесу через введення передових педагогічних та інформаційних технологій;

- підняття науково-методичного значення педагогічного професіоналізму педагогів;

- підняття змістовності видавничої діловитості педагогів та учнів навчального закладу.

Дніпропетровський-педагогічний-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара ДПК-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Студентське життя в ДПК ДНУ ім. О. Гончара

Головною метою гуманітарного виховання і навчання вважається здійснення під час виховної роботи подальших завдань: ціннісне ставлення до себе, сім'ї, людей, спільноти і країни, до праці, природі, культури і мистецтва.

Здійснення вищезазначених завдань виникає шляхом залучення учнів до праці в студентському креативному з'єднанні «Дивовижний», студентському хорі, комплексі етнічних приладів, комплекси бандуристів, комплекси гітаристів, ляльковому театрі «Сонечко», вокальному чоловічому комплексі «Світязь», студентському науковому співтоваристві «Дидаскал», кіноклубі і Клубі юний сім'ї; до ролі учнів - волонтерів у благодійних промоакциях в дитячих житлах, інтернатах та в багатьох інших подіях, які супроводжують студентського життя.

Фактичну підготовку учнів поєднано відповідно до програми педагогічної практики за напрямками. Бази педагогічної практики раз на рік затверджуються указом керівника і встановлюються відповідно до сучасних вимог підготовки молодших професіоналів педагогічної сфери.

Тому, Дніпропетровський педагогічний коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара– це провідний навчальний заклад, який входить до 20-ки найкращих університетів Дніпропетровської області. В ньому проводиться підготовка спеціалістів належним чином,які потім можуть працювати в навчальних закладах нашої країни.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!