Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 23. Криворізький коледж економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ККЕУ КНЕУ ім. В. Гетьмана

Криворізький коледж економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, ККЕУ КНЕУ ім. В. Гетьмана

« Назад

ККЕУ КНЕУ ім. В. Гетьмана - навчальний заклад, що проводить підготовку молодших спеціалістів на основі отриманої ліцензії. Навчання проводиться на денному та заочному відділеннях.

Криворізький-коледж-економіки-та-управління-Київського-національного-економічного-університету-імені-Вадима-Гетьмана

Історія Криворізького коледжу економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

Криворізький коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана був заснований в 1962 році згідно з постановою Дніпропетровського раднаргоспу при Криворізькій філії Дніпропетровського промислово-економічного технікуму й до 1998 року називався Криворізький гірничо-економічний технікум.

Відповідно до рішення Міністерства освіти України в 1998 році навчальний заклад змінив назву на Криворізький технікум економіки та управління;

В 2004 році відповідно до наказу навчальний заклад було реорганізовано вККЕУ КНЕУ ім. В. Гетьмана. В 2005 році отримав статус імені Вадима Гетьмана.

Криворізький коледж економіки та управління Державного вищого навчального закладу Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана діє на державні основі, та підпорядковується Міністерству освіти і науки України.

В 2007 році пройшов акредитацію та отримав дозвіл на зайняття освітньою діяльністю.

В коледжі викладають 72 досвідчених спеціаліста, з яких 37 % педагогів має вищу категорію й 15 % є викладачами-методистами.

У складі коледжу функціонують заочні та денні відділення. Свою діяльність проводять 9 циклових комісій як економічного, так і гуманітарного напрямку.

З 2003 року коледж вважається основним навчальним закладом Північного регіону міста. Викладацький склад коледжу приймають задіяні в 14 регіональних методичних об'єднань.

Зав се існування коледжу з нього випустилося близько 45 тисяч спеціалістів,, які зараз посідають провідні та керівні посади у всіх сферах г господарства України. На даний час в коледжі навчається близько 1000 студентів за кошти державного бюджету та на контактній основі.

Загальна площа коледжу становить 12110,9 кв.м. Для проведення навчального процесу створена потужна матеріально-технічна база, яка спашена новим обладнанням.

Для підготовки професіоналів в наявності є всі потрібні лабораторії і особливі офіси, обладнані передовим обладнанням. Працюють лабораторії комп'ютерної техніки, в яких налічується близько 45 комп’ютерів; книгосховище з букіністичним фондом 65 примірників наукової та довідкової літератури, а ще 4260 примірників періодичних видань.

Для задоволення потреб учнів і трудівників інституту в привішення працює їдальня на 120 посадочних місць.

У користуванні студентів студентський гуртожиток на 360 місць.

Основною метою інституту вважається забезпечення потреб населення на ринку праці в конкурентоспроможних, які знаються в своїй справі і серйозних фахівцях; направлення навчального та виховного процесу на всебічний розвиток індивідуальності, освіта громадянина, патріота.

За 50 років коледж економіки та управління підготував біля 23 тисяч професіоналів. Випускники коледжу діють на різних посадах містечка і держави від барменів до керуючих компаній. Все, що здобув коледж у власній педагогічно виховної праці вважається заслугою педагогічного колективу.

Криворізький інститут економіки і управління вважається «головним» у всьому. Він головний у місті, що використовував ступневість отримання фінансового виховання. Він один з перших на базі коледжу створив картинну галерею.

Він вважається основоположником муніципальної асоціації з міні-футболу.

Студентський гуртожиток коледжу вважається головним посеред гуртожитків навчальних закладів згідно ступені зручності.

Контакти ККЕУ КНЕУ ім. В. Гетьмана

Адреса: вул. Ватутіна, 37, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.

Телефон: (056) 404-69-77.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://kkeu.dp.ua.

Спеціальності ККЕУ КНЕУ ім. В. Гетьмана

Коледж проводить набір за наступними спеціальностями:

1. Товарознавство та комерційна діяльність. Спеціалісти даної спеціальності можуть займати такі посади: завідувач відділення, керівник малої фірми, торгівельний представник, торгівельний інспектор, комерсант продукції.

2. Комерційна діяльність. Фахівець даного напрямку може обіймати такі посади: керівник фірми, директор рекламної, комерційної фірми, завідувач складу, агент, начальник складу.

3. Бухгалтерський облік. Випускних може посідати такі посади: касир, інспектор, ревізор, завідувач каси.

4. Виробництво харчової продукції.

5. Діловодство. Спеціалісти можуть займати такі посади у своїй діяльності: секретар адміністративних органів, керівник.

6. Фінанси та кредит.

Переваги навчання в Криворізькому коледжі економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

- високоякісні пізнання і отримання сучасного середнього виховання;

- проведення навчання за новими методами на основі міжнародних стандартів;

- перехід в ВНЗ, інститут на другий або третій курс. Студенти мають можливість поступити до таких навчальних закладів, завдяки тісній співпраці коледжу з ВНЗ м. Харкова, м. Дніпропетровська, м. Вінниці та інші;

- одночасне навчання на денному та заочному відділенні;

- справжня ймовірність навчання за кошти державного бюджету;

- студенти забезпечуються місцем практики та зможуть отримати практичні навички на різноманітних підприємствах України;

- іногороднім учням надається зручний притулок;

- до пропозицій учнів інноваційне комфортне книгосховище і читальний зал, фізкультурний і тренажерний зали;

- студенти мають можливість відпочивати на базах, які діють від коледжу;

- в інституті діє кадрове агентство, метою роботи якого є працевлаштування майбутніх спеціалістів.

Криворізький-коледж-економіки-та-управління-Київського-національного-економічного-університету-імені-Вадима-Гетьмана, ККЕУ-КНЕУ-ім.-В.-Гетьмана

Отже, Криворізький коледж економіки та управління Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – навчальний заклад, що проводить комплексну підготовку молодших спеціалістів за провідними напрямками навчання Студенти випускаються досвідченими та активними фахівцями своєї справи, які можуть працювати не тільки на тернах України але поза ними.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!