Роздрукувати сторінку

Автотранспортний технікум Криворізького національного університету, Автотранспортний технікум КНУ

« Назад

Автотранспортний технікум Криворізького національного університету вищий навчальний заклад державного зразка, що проводить підготовку молодших спеціалістів транспортної діяльності.

КНУ

Контакти Автотранспортного технікуму Криворізького національного університету

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Тухачевського, буд.26.

Телефон: (0564)66-10-15.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://attknu.com.ua.

Автотранспортний-технікум-Криворізького-національного-університету Автотранспортний-технікум КНУ

Історія Автотранспортного технікум КНУ

Відповідно до постановою Ради Міністрів Української РСР від 3 листопада 1962 на Криворіжжі створений технікум автотранспорту.

У 1964 році Радою Народного господарства Дніпропетровського економічного району прийнято висновок про побудову нового навчального закладу на 960 учнів і в 1969 році нове спорудження технікуму було здано в експлуатацію.

До 1968 року технікум був тісно спеціалізованим, навчання приводилося тільки за 2 напрямами: «Експлуатація автомобільного транспорту» та «Технічне обслуговування та ремонт». Відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР в 1968 році технікум змінює назву на Криворізький технікум гірського автотранспорту. Введена кваліфікація згідно підготовці професіоналів для роботи на великих вантажних кар'єрних автомобілях.

Указом Міністерства індустрії України в 1993 році Криворізький транспортний коледж перейменований в Криворізький транспортний технікум.

У 2004 році згідно з указом Міністерства освіти і науки України в 2004 році Криворізький транспортний технікум стає структурною одиницею Криворізького технічного інституту і отримує назву Криворізький транспортний технікум, що дозволило йому виконувати координацію спільної діяльності для підготовки професіоналів у системі багаторівневої освіти, відмінно застосовувати навчально-лабораторну та виробничу основу і вирішувати питання збільшення професіоналізму педагогів технікуму шляхом стажування на відповідних кафедрах інституту.

З 2011 року відповідно до указу Міністерства освіти та науки України Криворізький транспортний технікум Криворізького тех. інституту перейменовується на в Автотранспортний технікум Державного вищого навчального закладу Криворізький національний університет.

За всю історію коледж підготував 20 тисяч спеціалістів. На даний час кількість студентів складає 900 осіб, які навчаються на денному та заочному віддаленні.

До пропозицій учнів 3-х навчальних корпуси, оснащені лекційні навчальні кабінети та лабораторії, офіс дипломного та курсового проектування, 3 комп'ютерні класи, читальний зал, книгосховище, актовий зал, студентська їдальня, дев'ятиповерховий гуртожиток. Для зайняття спортом для студентів створено тренажерний зал, спортивні майданчики та спортивна зала. Для культурного життя та дозвілля діють різноманітні секції а гуртки.

В інституті ведеться підготовка водіїв групи А1, А, В, С1, С.

Для забезпечення навчального процесу в коледжі функціонують предметні циклові комісії, кожна з яких проводить підготовку за відповідним напрямком.

Студентство і педагоги живуть захоплюючим життям, ведуться класичні та новітні за змістом і формою професійні змагання, конференції, олімпіади, тренінги, спортивні змагання, а інформація про їх розміщується на веб-сайті навчального закладу.

Спеціальності Автотранспортного технікуму Криворізького національного університету

1. «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

У розвитку економіки України важлива роль належить автотранспорту, що забезпечує життєдіяльність населення, формування економіки країни, зберігання обороноздатності і ймовірність досягнення високих зовнішньоекономічних взаємин держави. Підібравши професії «Сервіс і налагодження автомобілів й двигунів», учні отримають базові знання умінь і навички фахового значення згідно обслуговування і лагодження автомобілів.

2. «Обслуговування та ремонт електрообладнання автомобілів і тракторів».

Збільшується чисельність автотранспортних засобів іноземного та українського виготовлення з передовим електричним, електронним і мікропроцесорним обладнанням, яке при обслуговуванні потребує висококваліфікованих професіоналів. Інноваційні автотранспортні засоби нереально експлуатувати у відсутності періодичного кваліфікованого технічного та діагностичного втручання в їх електричні та електронні комплекси. Обравши професію з кваліфікацією електромеханіка студент ВНЗ проходить підготовку для професійної діяльності з технічного обслуговуванню і лагодження електротехнічного і електричного обладнання автомобілів і тракторів.

3. «Організація перевезень і управління на автомобільному транспорті».

У дієвому веденні виробничої діяльності в державі принципове місце посідає автотранспорт. Потреба в фахівцях згідно організації перевезень в даний час вважається важливою і обумовлена підвищенням видів і чисельності автомобільного транспорту в різних секторах економіки господарства. Випускник кваліфікації «Організація перевезень та управління автомобільним транспортом» оперує способами аналізу сучасного стану вантажних і пасажирських перевезень; володіє загальнонауковими і професійними компетенціями по дослідженню заходів удосконалення організації перевезень; розуміє і використовує передові системи диспетчерського управління рухом автомобілів; володіє новітніми способами планування та управління на автомобільному транспорті.

4. «Організація та регулювання дорожнього руху».

Спеціаліст даного напрямку може працювати в спеціалізованих службах організації дорожнього руху, шляхових ремонтно-будівельних установах, шляхових ремонтно-будівельних організацій України, в проектних, науково-дослідницьких, архітектурно-планувальних умов для вільного та безпечного руху транспорту й пішоходів, в тому числі територіальних органах виконавчої влади, службах безпеки дорожнього руху установ та організацій, що займаються експлуатацією транспортних засобів, Службах нагляду за станом автомобільних шляхів і вулиць та вантажно-планувальних організаціях ДАІ МВС України.

5. «Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання».

Однією з особливостей сучасності вважається формування індустрії нашої держави, яке нездійснене у відсутності становлення автотранспортної інфраструктури. Успішному функціонуванню даної гілки, повному забезпеченні її грамотними кадрами допомагає професія "Експлуатація і налагодження підйомно - транспортних, будівельних і дорожніх машин та обладнання", що дозволяє підготувати розвиненого спеціаліста здатного залагоджувати важкі технічні задачі, системно думати, планувати і проектувати технічне оснащення, розбиратися в питаннях охорони праці, вміннями вести роботу з людьми.

Отже, Автотранспортний технікум Криворізького національного університету – один з основних навчальних закладів в м. Дніпропетровськ, який проводить підготовку майбутніх спеціалістів у сфері транспорту та все, що пов’язано з ним.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!