Роздрукувати сторінку

Дніпропетровський монтажний технікум, ДМТ

« Назад

Дніпропетровський монтажний технікум – навчальний заклад, який проводить підготовку молодших спеціалістів у галузі будівництва та промисловості.

Дніпропетровський-монтажний-технікум ДМТ

Історія ДМТ

Дніпропетровський монтажний технікум, державний ВНЗ, суб'єкт навчальної діяльності, який було засновано 1945 згідно з рішенням РНК УРСР і КП (б) в 1945 перед і Розпорядженням Дніпропетровського облвиконкому і бюро Обкому КП (б) як Дніпропетровський технікум сільськогосподарського будівництва з підпорядкуванням його управлінню в справах сільського і колгоспного будівництва.

Надалі: з 1955 року - Будівельний технікум, який підпорядковувався Міністерству міського та сільського будівництва УРСР, з 1958 року - енергобудівний технікум, що підпорядковувався Дніпропетровському Совнархоза.

В  1969 році збірний технікум підпорядковується Мінмонтажспецбуду УРСР та СРСР. Базується на загальнодержавній формі власності і підпорядкований Міністерству освіти України з 1991 року.

Технікум має дозвіл на здійснення проведення освітнього процесу, пов'язаної з наданням вищої освіти на рівні кваліфікаційних півнів до молодшого фахівця.

Перший прийом за спеціальностями відбувся в 1945 році, тоді кількість студентів становила 1230 осіб, які навчалися за напрямками: «Планування й благоустрій населених місць» та «Сільськогосподарське будівництво».

Зараз Дніпропетровський міський базовий монтажний технікум - ВНЗ з I рівнем акредитації, широко відомий в Україні, володіє великим досвідом підготовки професіоналів, має належну матеріальну та технічну бази та методичну базу, професійний викладацький потенціал.

У технікумі 81% педагог мають найвищу і I кваліфікаційну групу, серед них є доктори та кандидати наук.

На даний час кількість студентів становить понад - 1300 осіб.

Для проведення належного навчально-виховного процесу технікум володіє розвиненою навчально-матеріальною базою, що відповідає стандартам та вимогам програм: 2 навчальних корпуси, навчальні кабінети та лабораторії, 6 комп'ютерних класів, навчально-виробничі кабінети, бібліотеку з фондом 80 тис. примірників, читальний зал на 100 місць, фізкультурний зал, спортивні майданчики, 1 з найкращих в містечку тренажерний зал для занять силовими видами спорту, актовий зал на 220 місць, медпункт.

Технікум належить до науково-навчально-виробничих центрів постійної інженерної підготовки професіоналів з ВНЗ III i IV значень акредитації.

За всю свою історію технікум підготував понад 3000 висококваліфікованих спеціалістів.

Контакти Дніпропетровського монтажного технікум

Адреса: вулиця Столярова, 8, Дніпропетровськ.

Телефон: 80 56 745 0095.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://www.dnmont.dp.ua.

ДМТ

Відділення ДМТ

Для проведення належного навального процесу в технікумі створені такі відлуння:

1. Будівельно - економічне відділення;

2. Будівельне відділення;

3. Монтажне відділення;

4. Архітектурне відділення.

Дніпропетровський-монтажний-технікум

Спеціальності ДМТ

1. Архітектурне проектування та внутрішній інтер'єр.

Здобуття кваліфікації техніка з архітектурного проектування.

Студенти вчать: креслення і будівельну графіку, архітектурне конструювання, матеріалознавство, системи будівель, типологію будівель, планування та благоустрій населених місць, кольорознавства, живопис, дизайн внутрішнього оздоблення і реклами, комп'ютерне прогнозування.

Випускники підготовлені для роботи в призначених проектних організаціях, мають всі шанси працювати в бригадах і групах як асистенти конструктора.

Спеціалісти передбачені для роботи на посадах технік-проектувальник, художник з внутрішньому оздобленню. Технік-проектувальник виконує всі види архітектурно-будівельних креслень на різних стадіях проектування.

2. Будівництво та експлуатація будівель і споруд.

Здобуття кваліфікації технік – будівельник.

Студенти вивчають такі напрямки: інженерну геологію, економіку будівництва, технології та організації будівельного виготовлення, основи розрахунку будівельних конструкцій, технологію ремонтно - будівельних робіт.

Випускники підготовлені для роботи в  проектних організаціях, а ще в організаціях житлово-комунального господарства. Спеціалісти зможе працювати на таких посадах: проектувальник будівель, фахівець на ринку нерухомості, менеджер в області матеріалів для будівництва, консультант – продавець.

3. Комерційна діяльність. Здобуття кваліфікації фахівець з комерційної діяльності.

Випускники підготовлені для роботи на підприємствах різних форм власності. Спеціалісти можуть займати такі посади: брокер, що реєструє, документально, оформляє біржові договори, досліджує і пророкує біржову кон'юнктуру; координатор, який проводить систематизацію та обробку інформації, досліджує ринкову обстановку, описує цінову й економічну ситуацію, здійснює контроль активність.

4. Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції.

Здобуття кваліфікації технік санітарно-технічних систем.

Студенти опановують такі знання:особливе креслення з основами комп'ютерної графіки, водопостачання, водовідведення, газопостачання, нагрівання і вентиляцію, котельні установки.

Випускники підготовлені для роботи у сфері проектування, монтажу та експлуатації внутрішніх санітарно-технічних систем і оснащення в проектних організаціях, в організаціях, виконуючих установка внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції, а ще в організаціях житлово-комунального господарства.

Спеціалісти можуть займати такі посади: виконавець робіт, майстер або начальник ділянки, інженер або майстер ЖЕУ, старший майстер.

5. Монтаж і обслуговування холодильно-компресорних машин та установок.

Здобуття кваліфікації технік-механік.

Студенти опановують такими знаннями: термодинаміка, морозильна технологія, холодильно-компресорні установки, автоматизацію холодильно-компресорних установок, морозильне оснащення, кондиціювання повітря, домашні морозильники (лагодження та сервіс), виготовлення та встановлення трубопроводів, електроустаткування морозильних установок.

Випускники підготовлені для підприємницької, організаційно-управлінської проектно-плідної виробничої діяльності в галузі створення та експлуатації холодильно-компресорних автомашин. і установок, кондиціонерів.

Дніпропетровський-монтажний-технікум, ДМТ

Отже, Дніпропетровський монтажний технікум – це провідний навчальний заклад, який посідає вадливе місце серед ВНЗ в Україні та м. Дніпропетровськ.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!