Роздрукувати сторінку

Криворізький державний комерційно-економічний технікум, КДКЕТ

« Назад

Криворізький державний комерційно-економічний технікум – навчальний заклад, що проводить підготовку молодших спеціалістів у торгівельній та економічній сферах.

Криворізький-державний-комерційно-економічний-технікум

Контакти Криворізького державного комерційно-економічного технікуму

Адреса: м. Кривий Ріг, вул. Курчатова, 13.

Телефон: (0564) 65-48-42.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: kdket.net.ua.

Криворізький-державний-комерційно-економічний-технікум КДКЕТ

Історія Криворізького державного комерційно-економічного технікуму

В 1962 році за постановлю уряду УРСР було об’єднано Криворізький технікуми громадського харчування та радянської торгівлі, внаслідок чого утворився Криворізький технікум радянської торгівлі. У 1991 році його перейменували на комерційний технікум.

З 2000 року навчальний заклад іменується сучасною назвою - Криворізький державний комерційно-економічний технікум навчальний заклад.

На даний час на денному та заочному відділеннях вчиться близько 900 студентів.

З 16 листопада 2002 року при навчальному закладі було засновано Криворізький навчальний центр Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського.

Впродовж останніх 10 років навчальний заклад підготував близько 400 спеціалістів.

Структура та матеріально-технічна база КДКЕТ

Технікум має потужну матеріально-технічну базу. До неї входять навчальні кабінети з економіки, бухгалтерського обліку, лабораторії для приготування їжі, хімічні лабораторії, бібліотека, загальний фонд якої складає близько 70000 тисяч екземплярів, спортивний та тренажерний зал, спортивний майданчик та інші приміщення для навчання.

В технікумі діють такі циклові комісії:

- ЦК Загально технічних дисциплін і фізичного виховання та спорту;

- ЦК Обліково-економічних дисциплін, математики та інформатики;

- ЦК Технології харчування та організації обслуговування;

- ЦК Торгівлі та менеджменту;

- ЦК Філологічних та соціально-гуманітарних дисциплін.

емблема КДКЕТ

Спеціальності Криворізького державного комерційно-економічного технікума:

1. Бухгалтерський облік

Фахівці з даної спеціальності зможуть робити розрахунки різноманітних математичні операцій і займати посади в установах, підприємствах різних галузей діяльності.

Спеціалісти зможуть посідати такі посади: рахівник, інспектор, завідувач каси, касир, бухгалтер та ревізор.

Студенти отримають фахові знання і практичні навички керування наукою чисел. Все навчання відбувається за допомогою інноваційних технологій та використанням комп’ютерної техніки.

2. Товарознавство та комерційна діяльність

Спеціалісти здобувають кваліфікацію товарознавця-комерсанта, який зможе займати посади на підприємствах, в установах та організаціях, у сфері посередницьких послуг й у відділах збуту індустріальних і сільськогосподарських підприємств.

Випускники зможуть посідати такі посади: товарознавець, посередник з купівлі-продажу товарів, інспектор по контролі якості продукції, завідувач секцією, складом, відділом, експедитор, керівник виробничого відділу.

3. Ресторанне обслуговування

Спеціалісти зможуть отримати кваліфікацію адміністратора залу та зможуть обіймати такі посади: метрдотель, торговельній брокер, завідувач секцією підприємств торгівлі, менеджер відділу збуту, директор підприємства, адміністратор залу.

4. Виробництво харчової продукції

Спеціалісти здобувають кваліфікацію технік-технолога, який зможе працювати на таких посадах: кондитер, кухар, начальник цеху, технолог, керівник виробництвом.

5. Готельне обслуговування

Фахівці зможе посідати такі посади: спеціаліст готельного обслуговування, оператор автоматизованого розрахунку в готелі.

Криворізький-державний-комерційно-економічний-технікум, КДКЕТ

Дозвілля в КДКЕТ

Для обдарованих й активних студентів, які мають здібності до наукової праці та фантазують про нові відкриття. На базі технікуму діє наукове студентське товариство (НСТ) «Експеримент», яке дає можливість проявити творчість в інтелектуальній сфері, дає можливість залучитися до пошуку, дослідницької діяльності, виступити зі своїми творчими ідеями на змаганнях, олімпіадах, конференціях регіонального, міського, обласного та всеукраїнського, міжнародного рівня, де дуже часто студенти технікуму стають переможцями та займають призові місця.

В технікумі діє місцеве самоврядування, яке забезпечує студентів культурним та дозвільним життям.

Головним її органом є студентський парламент, який реалізує права людини, щоб приймати участь в управлінні навчально-виховним закладом, представляє інтереси учнів в педагогічній раді, творить умови для становлення громадського умінь управлінської діяльності. Через роки власного існування міське самоврядування довело власну результативну ефективність, займаючи впродовж кількох років поспіль 1в міському змаганні «Найкраще студентське самоврядування» посеред найвищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації.

Якщо є бажання бути не тільки розумним, а ще й здоровим, то можна піти займатися в спортивний клуб «Атлант», до складу якого ввійшли баскетбольна, волейбольна, футбольна секції, а також секція настільного тенісу й атлетичної гімнастики. Його учасники удосконалюють свої спортивні здібності з різноманітних видів спорту і посідають призові місця на міських й обласних змаганнях.

Якщо студент захочу займатися культурно діяльністю, він може записатися до молодіжного театру «Меркурій», де можна удосконалити свої таланти та здобути необхідні для майбутньої професії якості як комунікабельність, вміння працювати з людьми, активність Студентський театр "Меркурій" (СТЕМ, вокальна студія "Лілея", студія естрадного танцю "Флайєр", студія художнього слова "Прометей"), який став осередком творчості, талантів, координаційним центром підготовки всіх святкових заходів. Артисти театру є переможцями міського міжвузівського фестивалю "Студентська весна", лауреатами обласного фестивалю "Студентська весна", багато разів були лауреатами міського фестивалю "Весна Рудани", обласного конкурсу військово-патріотичної пісні "Світло вічного вогню", міських конкурсів студентської поезії.

Наукова діяльність викладачів та студентів КДКЕТ

Студенти та педагоги Криворізького державного комерційно-економічного технікуму приймають активну участь в конференціях, олімпіадах, інтернаціональних семінарах. Наукові дослідження студентів та педагогів публікуються у різноманітних спеціалізованих виданнях.

Кожного оку проходить конференція захист творчо-пошукових досліджень, на якій кожен дослідник може відобразити результати своєї творчої роботи. Чудово представлена робота наукових керівників й творчих наставників, дає можливість студенту бути всесторонньо розвиненою людиною.

Отже, Криворізький державний комерційно-економічний технікум – це провідний навчальний заклад з підготовки молодших спеціалістів, що забезпечує студентів якісною освітою, використовуючи міжнародний досвід та сучасні вітчизняні навчальні програми.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!