Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 38. Дніпродзержинський індустріальний коледж Українського державного хіміко-технологічного університету, ДІК УДХТУ

Дніпродзержинський індустріальний коледж Українського державного хіміко-технологічного університету, ДІК УДХТУ

« Назад

Дніпродзержинський індустріальний коледж – структурний підрозділ Українського державного хіміко-технологічного університету, який підпорядковується Міністерству освіти та науки та проводить підготовку майбутніх спеціалістів ц сфері індустрії.

Дніпродзержинський-індустріальний-коледж-Українського-державного-хіміко-технологічного-університету, ДІК-УДХТУ

Контакти ДІК УДХТУ

Адреса: м. Дніпродзержинськ, вул. Медична, 10.

Телефон: (0569) 3-82-80.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: www.dit.at.ua.

Дніпродзержинський-індустріальний-коледж-Українського-державного-хіміко-технологічного-університету

Загальні відомості про ДІК УДХТУ

Історія коледжу розпочалася з 1946 року, перший випуск відбувся в 1947 році, тоді кількість випускників складала близько 60 осіб. За всю історію коледж підгодував близько 24000 тисяч спеціалістів за таким напрямками: «Електро­обладнання промпідприємств», «Технологія силікатів».

В 2008 році за рішенням Міністерства освіти України навчальний заклад стає структурною одиницею Українського державного хіміко-технологічного університету.

Коледж має потужну матеріальну базу. Загальна площа коледжу складає 16 тис. кв. м, на якій розташовуються лабораторії, кабінети, актова зала, спортивна зала, медпункт.

В коледжі працює 9 предметних секцій, куди кожен бажаючий студент може записатися та творчо розвиватися.

Навчальний процес забезпечують досвідчені викладачі, які надають студентам необхідні знання та навички. Серед педагогів є викладачі першої категорії, професори, кандидати, Заслужені працівники освіти, педагоги-методисти.

Навчальна практика э невід’ємною частиною навчального процесу. Студенти мають можливість проходження практики на різних підприємствах України, завдяки міжнародній співпраці студенти мають можливість стажуватися за кордоном на основі сучасних та інноваційних методах.

Спеціальності Дніпродзержинського індустріального коледжу Українського державного хіміко-технологічного університету:

1. Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд

Студенти здобудуть такі знання про: електромашинні прилади; принцип роботи, системи, технічні і експлуатаційні властивості електроустаткування індустріальних підприємств і установок; правила технічної експлуатації і лагодження електрообладнання, електротехнічні матеріали, схеми електропостачання установ і інших ділянок

2. Комп’ютерна техніка та програмування

Випускники: здійснюють проектні роботи, налагодження, експлуатацію та ремонт електрообладнання. Працюють в цехах основного виробництва, лабораторіях та проектних відділах, електричних підстанціях та інших підрозділах промислових підприємств, а також науково-дослідних інститутах відповідної галузі промисловості, в сільському господарстві, в житлово-комунальних підприємствах на посадах майстра або техніка.

3. Обслуговування і ремонт електроустаткування автомобілів і тракторів

Студенти здобудуть такі знання: фізичні основи процесів, що відбуваються в елементах та вузлах транспортного засобу, зокрема, в електрообладнанні авто- і електромобілів та автомобілів з гібридною силовою установкою; будову, принцип дії, призначення апаратів і пристроїв, які входять до складу електронного та електричного обладнання; основні схеми електрообладнання автомобіля та принцип їх роботи; конструкцію, структуру й принцип дії механічної частини автомобіля.

4. Електронні та мікропроцесорні системи автотранспортних засобів

Випускники: виконують проектні роботи, налагодження, використання і лагодження електрообладнання, вивчення системи електроприводу та електропостачання Діють в цехах основного виробництва, лабораторіях і проектних відділах, електропідстанціях та інших підрозділах індустріальних компаній, а ще науково-дослідних інститутах відповідної галузі промисловості, у сільському господарстві , у житлово-комунальних підприємствах на посадах майстра чи техніка

5. Монтаж, обслуговування засобів і систем автоматизації технологічного виробництва

Студенти ознайомляться з: основами доктрини автоматичного регулювання виробничих дій; призначення, принцип дії та структуру контрольно-вимірювальних пристроїв й регулюючих пристроїв, ЕОМ та мікропроцесорів; складові автоматичних пристроїв, їх застосування; правила експлуатації головних і додаткових пристроїв та виконання їх ремонту

6. Основи програмування та програмне забезпечення

Випускники: Виконують проектні роботи, виконують налагодження, експлуатацію, ремонт і вивчання засобів автоматизації й мікропроцесорної техніки Діють на індустріальних підприємствах в цехах і лабораторіях контрольно-вимірювальних пристроїв й автоматики, електронно-обчислювальних центрах, приладобудівних заводах на посадах майстра чи техніка.

Дніпродзержинський-індустріальний-коледж-Українського-державного-хіміко-технологічного-університету ДІК-УДХТУ

Для вступу до Дніпродзержинського індустріального коледжу Українського державного хіміко-технологічного університету необхідно додати такі документи:

1. документ, що підтверджує наявність певної освіти;

2. медичну довідку за формою № 086-у і № 063;

3. фотокартки розміром 3х4;

4. свідоцтво про народження (паспорт для осіб, які за віком його мають); ідентифікаційний код;

5. ксерокопія паспортів батьків;

6.довідка про отримання пільг.

Отже, Дніпродзержинський індустріальний коледж –це сучасний навчальний заклад, в якому викладають професійні спеціалісти за міжнародними та вітчизняними стандартами. Великою перевагою навчання в коледжі є те, що студенти мають можливість продовжити здобувати освіту в ВНЗ з 3-4 рівнем акредитації. Після кожного навчального року студенти проходять практику, де здобувають практичні навички для своєї професії.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!