Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 40. Дніпродзержинський технологічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету, ДТК ДДТУ

Дніпродзержинський технологічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету, ДТК ДДТУ

« Назад

Дніпродзержинський технологічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету – ВНЗ, що проводить підготовку фахівця у сфері народного господарства підпорядковується Міністерству освіти і науки.

Дніпродзержинський-технологічний-коледж-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету, ДТК-ДДТУ

Контакти ДТК ДДТУ

Адреса: просп. Конституції, 2-а, м. Дніпродзержинськ.

Телефон: 056927-03-33..

Електронна пошта: [email protected]сom

Сайт: dtkddtu.dp.ua.

Дніпродзержинський-технологічний-коледж-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету

Історія Дніпродзержинського технологічного коледжу Дніпродзержинського державного технічного університету

Історія ДТК ДДТУ розпочинається в 1961 році, тоді він проводив свою діяльність під назвою Дніпродзержинський заочний хіміко-технологічний технікум.

В 1966 році відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР технікум став підпорядковуватися Міністерству хімічної промисловості.

З 1994 року технікум розпочинає підготовку фахівців на денному відділенні, з цього моменту змінюється і статус начального закладу на Дніпродзержинський хіміко-технологічний технікум. В 1997 році на базі технікуму було створено університет як структурна одиниця.

Лише на початку 21 століття навчальний заклад отримав статус коледжу.

Одним із принципових причин привабливості коледжу вважається сучасна та потужна матеріально-технічна основа, що складається з 2 навчально-лабораторних корпусів, аудиторії, які облаштовані прогресивною комп'ютерною технікою, лабораторій, гуртожитки, бібліотеки з читальними залами, актова і спортивна зали.

Завдатком високоякісного виховання у навчальному закладі є відповідна організація навчально-виховного процесу, яка з'єднує класичні форми та інноваційні сучасні технології вивчення, найвищий майстерний ступінь викладацького складу, стовідсоткове навчально-методичне викладання спеціалізованих дисциплін.

В коледжі вводиться система автоматизованого обліку навчальної діяльності (САОНД), яка ніби дозволяє поліпшити управління навчальним процесом в умовах кредитно-модульної системи.

Система автоматизованого обліку навчальної діловитості дозволяє реалізувати в зовнішності електричного журналу контроль і аналіз знань учнів, створити електричну відомість навчальних програм, роз’яснювати досить великий коло питань управління навчальним процесом.

У ДТК ДДТУ сформувався міцний високопрофесійний колектив. До праці в коледжі залучаються педагоги професорсько-викладацького складу Національного технічного університету.

Значний внесок в досягнень готує студентський парламент, який приймає участь у праці вдосконалення навчально-виховного процесу, вихованні духовності, збільшенні культурного значення студентства, охорони студентських інтересів.

Студенти коледжу вважаються фаворитами містечка Дніпродзержинська у волонтерському напрямку. Студенти-спортсмени чимало нагород через перемогу в змаганнях регіонального та обласного значень.

У 2010 році через значимий внесок у формування стилю освіти і науки України ВНЗ здобув диплом переможця загальнонаціональної публічної промоакції «Флагмани виховання і науки України».

З 2013 року Дніпродзержинський технологічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету вважається базисним навчальним закладом Дніпродзержинського регіону, куди вступають всі університети I – II рівнів акредитації Дніпродзержинська, Вільногірська, Верхньодніпровська, Ерастівки.

При коледжі часто ведуться регіональні та обласні олімпіади та конференції, змагання, різні виховні та спортивні події для талановитої молодих людей, формують стиль навчального закладу. У Дніпродзержинському технологічному коледжі організовано та проведено обласний етап Всеукраїнського змагання «Комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку» серед вихованців ВНЗ I-II р. акредитації Дніпропетровської області в 2013-2014 навчальний рік.

Розумні і професійні учні, активний і творчий колектив, сучасне управління - найкраща основа для становлення всякого навчального закладу. Учні коледжу займають призові місця на регіональних на обласних олімпіадах, помічені обласними стипендіями та стипендіями міського голови.

Дніпродзержинський-технологічний-коледж-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету ДТК-ДДТУ

Спеціальності ДТК ДДТУ

1. Маркетингова діяльність

Вартість навчання складає 5000 тисяч гривень. Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності на підприємствах і в організаціях різних форм власності на первинних посадах: рекламщик-експерт, менеджер, брокера відділу менеджмент, аналітик-маркетолог.

2. Фінанси і кредит

Вартість навчання складає – 4900 тисяч гривень.

Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності у фінансово - кредитній системі згідно обслуговуванню юридичних і фізичних осіб у галузі валютного ринку, позичкових капіталів, зовнішніх фінансових взаємозв'язків, в органах грошової системи, системах громадської охорони, охорони здоров'я, виховання, культури. Він може займати посади а в таких центрах: кредитних спілках, страхових фондах, в комерційних банках, розрахункових центрах.

3. Розробка програмного забезпечення

Вартість навчання – 4800 тисяч гривень.

Молодший спеціаліст-програміст за спеціальністю "Програмування для електронно-обчислювальної техніки і автоматизованих систем" підготовлений для професійної діяльності в установах різних форм власності, організаціях, де користується засобами обчислювальної техніки й може посідати посади техніка-програміста, техніка відділу програмування.

4. Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості

Механіки та монтажники сільськогосподарських та промислових машин (на роботах високої кваліфікації) можуть займати первинні посади: технік з експлуатації та ремонту устаткування, технік-технолог, слюсар-ремонтник, технік з метрології, технік - лаборант, майстер зміни, апаратник вищого розряду.

5. Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд

6. Експлуатація, ремонт і енергопостачання міського електротранспорту

7. Виробництво органічних речовин

8. Виробництво неорганічних речовин

Вартість навчання складає – 4200 тисяч гривень

Молодший спеціаліст підготовлений для діяльності на підприємствах, які виготовляють хімічні неорганічні речовини, у наукових закладах академічного й галузевого профілю, у конструкторських та проектних установах, в лабораторіях підприємств., відділах технічного контролю, санітарних лабораторіях, водній інспекції з метою організації діяльності колективів на виконання завдань у відповідних сферах.

9. Будівництво та експлуатація будівель і споруд

10. Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів

11. Виробництво фармацевтичних препаратів.

ДТК-ДДТУ

Отже, завдяки потенціалу науково-педагогічних співробітників, прогресивної матеріально-технічної бази , міцним і стійким взаємозв'язкам з підприємствами, колектив коледжу твердо йде вперед, вважається прототипом в підготовці висококваліфікованих, конкурентоспроможних професіоналів.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!