Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 46. Дніпродзержинський економічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету, ДЕК ДДТУ

Дніпродзержинський економічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету, ДЕК ДДТУ

« Назад

Дніпродзержинському економічному коледжу ДДТУ у 2012 року виповнилося 50 років. За період свого існування він виріс в сучасний вищий навчальний заклад І рівня акредитації Дніпропетровської області з висококваліфікованим викладацьким складом і розвинутою навчально-матеріальною базою.

Дніпродзержинський-економічний-коледж-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету, ДЕК-ДДТУ

Головне досягнення й предмет гордості – це вихованці коледжу. За 50 років існування коледж підготував понад 18 тис. фахівців, котрі добре зарекомендували себе на виробництві, в сфері побутового обслуговування та керівних посадах національної економіки.

Контакти Дніпродзержинського економічного коледжу Дніпродзержинського державного технічного університету

Адреса: м. Дніпродзержинськ, пр. Аношкіна, 102.

Телефон: 0569231641.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://www.dek-ddtu.dp.ua.

Дніпродзержинський-економічний-коледж-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету

Спеціальності ДЕК ДДТУ

1. Товарознавство та комерційна діяльність

Метою підготовки фахівців є формування високопрофесійного спеціаліста, який повинен мати розвинені аналітичні здібності для участі у прогнозуванні кон’юнктури ринку, формуванні асортименту товарів, захисті прав споживачів, готовність до комерційного ризику, вміння працювати в умовах дефіциту інформації.

Навчальні кабінети оснащені необхідним навчальним обладнанням, та спеціалізованими аудиторіями. У коледжі функціонують спеціалізовані лабораторії: хімії та методів дослідження сировини і матеріалів, лабораторія досліджень якості товарів, лабораторія сучасного торговельного обладнання з комп’ютеризованими робочими місцями продавця та товарознавця.

Випускники відділення товарознавства та комерційної діяльності – це фахівці, підготовлені для здійснення товарознавчої, комерційної, управлінської, експертно-консультативної, аналітичної, брокерської та науково-дослідницької діяльності у сфері ринкових відносин. Відповідно до фундаментальної та спеціальної підготовки вони можуть бути використані на посадах: товарознавець, інспектор-товарознавець, комерційний агент, агент з торгівлі нерухомістю, менеджер з продажу, брокер тощо.

2. Бухгалтерський облік

Професія бухгалтера — одна з найстаріших. Корені цієї цікавої професії сягають так глибоко в історію, що ніхто точно не знає, де їх шукати. З упевненістю можна сказати, що облік з’явився тоді, коли людина стала людиною

На сучасному етапі, в умовах переходу до ринкових відносин, головним завданням освіти є підготовка кваліфікованих спеціалістів з високим рівнем фахових знань, вмінь, навичок. Науковий аналіз і результати дослідження свідчать: щоб якісно підготувати бухгалтера, потрібно дати йому практичні навички роботи, для цього в Дніпродзержинському економічному коледжі в процесі навчання використовуються сучасні методи навчання, які викликають у студентів інтерес до професійно-практичних дисциплін, впроваджуються нові технології навчання, дослідження результатів творчого росту, а також використовується обмін професійним досвідом, пов’язаний з майбутньою спеціальністю

3. Організація обслуговування населення

Менеджмент – це наука і мистецтво управляти соціально – економічними системами, де головну роль грають люди. Це спеціальність для людей творчих, енергійних, ініціативних, для тих, хто прагне до самореалізації. Не всі розуміють, що керівниками не народжуються на керівників потрібно вчитися оскільки ринковій економіці України потрібні молоді грамотні управлінці – організатори.

4. Опоряджувальне виробництво

Коледж готує фахівців в області кольорування, художнього оформлення виробів текстильної промисловості: тканин, трикотажу, а також спеціалістів хімічної чистки та фарбування одягу.

Роботу фахівців опоряджувального виробництва можна порівняти з чарами мага.

Технік – технолог своїми руками наче маг чарівною паличкою перетворює напівфабрикат в чудові різнокольорові якісні тканини і вироби, які радують очі та підвищують настрій, зігрівають і створюють затишок у рідній оселі.

Особлива увага надається кольоруванню виробів. Спеціаліст з цієї оригінальної і дефіцитної спеціальності отримує ґрунтовну підготовку для оброблення тканин, ковдр, килимових виробів, трикотажних полотен, штучного хутра, замші, панчішно – шкарпеткових та інших виробів.

Здобута спеціальність дає можливість нашим випускникам одержати роботу на підприємствах багатьох галузей промисловості та в побуті, на підприємствах хімічної чистки та фарбування одягу.

5. Конструювання, виробництво і технічне обслуговування радіотехнічних пристроїв

В наш час радіотехнічні прилади використовуються у всіх галузях виробництва, зв’язку, сигналізації, медичному обладнанні, телебаченні, побутовій техніці і т. д.

Студент під час навчання освоює конструкції, технології виготовлення, правила експлуатації, засоби ремонту і технічного обслуговування всіх видів радіотехнічних приладів.

У коледжі велика увага приділяється інформаційно-технічному забезпеченню навчального процесу. Комп’ютерний парк навчальних кабінетів налічує три класи, обладнаних сучасними комп’ютерами та програмним забезпеченням. Локальна мережа коледжу і швидкісний необмежений доступ до інформаційних ресурсів мережі Internet дозволяє підвищити інформативність навчальних занять з фахових, мовних та інших дисциплін.

ДЕК-ДДТУ

6. Конструювання, виробництво та технічне обслуговування виробів електронної техніки

Засоби сучасної електроніки й комп’ютерної техніки глибоко проникли майже у всі сфери людської діяльності. Тому елементи сучасної електроніки та комп’ютерної техніки стають невід’ємною складовою життя сучасної людини.

У Східному регіоні України зосереджена велика підприємств державних й приватних структур, конструкторських бюро, що проводять ремонт, розробку і виробництво приладів електронної техніки. Крім того, широке запровадження у різноманітні галузі діяльності сучасної електронної техніки, зокрема комп’ютерних систем, медичної апаратури, офісної техніки, складної побутової техніки, актуалізує проблему її технічного обслуговування та ремонту. Усе це зумовлює значну потребу відповідних фахівців.

Студент під час навчання освоює конструкції, технології виготовлення, правила експлуатації, засоби ремонту і технічного обслуговування всіх видів радіотехнічних приладів.

У коледжі велика увага приділяється інформаційно-технічному забезпеченню навчального процесу. Комп’ютерний парк навчальних кабінетів налічує три класи, обладнаних сучасними комп’ютерами та програмним забезпеченням. Локальна мережа коледжу і швидкісний необмежений доступ до інформаційних ресурсів мережі Internet дозволяє підвищити інформативність навчальних занять з фахових, мовних та інших дисциплін. У навчальному процесі використовуються сучасні технічні та мультимедійні засоби навчання. Систематично оновлюється бібліотечний фонд коледжу іноземною і вітчизняною літературою.

Дніпродзержинський-економічний-коледж-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету ДЕК-ДДТУ

Отже, Дніпродзержинський економічний коледж Дніпродзержинського державного технічного університету – це провідний навчальний заклад, який проводить підготовку молодших спеціалістів належним чином. Випускники навчального закладу стають досвідченими та висококласними спеціалістами свого напрямку.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!