Роздрукувати сторінку

Новомосковський технікум Національної металургійної академії України, НТ НМАУ

« Назад

Історія Новомосковського технікуму Національної металургійної академії України

Новомосковський-технікум-Національної-металургійної-академії-України НТ-НМАУ

Наприкінці 20 століття інтенсивного розвитку зазнає індустріальне виробництво та машинна промисловість. У зв’язку з цим починається створюватися відповідні освітні заклади, щодо підготовки кадрів у сфері індустрії.

В 1967 році відповідно до наказу Міністерства чорної металургії було засновано Новомосковський металургійний технікум. На той час навальний заклад проводив підготовку фахівців за такими спеціальностями: неметалеві захисні покриття, прокатне виробництво, обладнання заводів чорної металургії, технологія зварювального виробництва та електрообладнання промислових підприємств.

За рішенням КМУ в 1997 році навчальний заклад стає структурною одиницею Державної металургійної академії, якав 199 році була перейменована на Національну металургійну академію.

На даний час НТ НМАУ проводить підготовку спеціалістів з вищою освітою на рівні освітньо-кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста.

Контакти НТ НМАУ

Адреса: м. Новомосковськ, вул. Жовтнева, 16.

Телефон: (05693) 7-55-74.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://ntnmetau.at.ua.

Новомосковський-технікум-Національної-металургійної-академії-України

Навчальний процес в НТ НМАУ

В 2000 році навчальний заклад здобув ліцензію та отримав 1 рівень акредитації на проведення навчального процесу за такими спеціальностями:

- «Обробка металів тиском»;

- «Обслуговування та ремонт обладнання металургійних підприємств»;

- «Виготовлення виробів і покрить із полімерних матеріалів»;

- «Зварювальне виробництво».

Навчання в технікумі проводиться, як за рахунок коштів держаного бюджету, так і за рахунок фізичних осіб. Студенти також отримують стипендію за відмінні успіхи в навчанні.

Зараз в навчальному закладі навчається близько 440 студентів. Навчальний процес забезпечують 50 викладачів, серед них: викладачі вищої категорії, педагоги 1 та 2 категорії, доктори та філософи наук.

Новомосковський-технікум-Національної-металургійної-академії-України, НТ-НМАУ

Матеріально-технічна база Новомосковського технікуму Національної металургійної академії України

Технікум має потужну матеріально-технічну базу, до якої входять: навчальні кабінети, лабораторії, майстерні, актовий та спортивна зала, а також тренажерна зала. Всі приміщення обладнані сучасною технікою та модернізовані. В технікумі є комп’ютерний клас, який має інноваційні технології та вільний доступ до мережі Інтернет.

В технікумі сформовані належні умови для навчання, праці, побуту й дозвілля колективу.

Студенти всіх спеціальностей забезпечені місцями виробничої практики на підприємствах міст Новомосковська та Дніпропетровська.

90% випускників працевлаштовуються в установах, організаціях регіону.

Більше 50% випускників зараховується на 3-й курс Національної металургійної академії України (на денну та заочну форму навчання).

Отже, Новомосковський технікум Національної металургійної академії України це структурна одиниця анемії, який проводить підготовку майбутніх спеціалістів в індустрійній сфері, забезпечує студентів необхідними знаннями та навичками, які знадобляться в практичній діяльності фахівців. Великою перевагою є те. Що студенти мають можливість продовжити навчання в ВНЗ з 3-4 рівнями акредитації за спорідненими напрямами.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!