Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 53. Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ДКЕБ ДНУ ім. О. Гончара

Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ДКЕБ ДНУ ім. О. Гончара

« Назад

Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу – провідний навчальний заклад, який проводить підготовку молодших спеціалістів та є структурною одиницею Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Дніпропетровський-коледж-економіки-та-бізнесу-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара, ДКЕБ-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Контакти Дніпропетровського коледжу економіки та бізнесу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Героїв Сталінграду, 49-а.

Телефон: 0567630724.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: www.college-business.dp.ua.

Дніпропетровський-коледж-економіки-та-бізнесу-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара ДКЕБ-ДНУ-ім.-О.-Гончара

Історія та загальна характеристика ДКЕБ ДНУ ім. О. Гончара

Історія навчального закладу розпочалася з 1976 року.

В 1991 році навчальний заклад отримав статус Дніпропетровського комерційного технікуму відповідно до наказу Міністерства торгівлі України.

З 1999 року технікум було названо Дніпропетровський державний технікум економіки та бізнесу, який підпорядковується Міністерству освіти і науки.

В 2009 року відповідно до наказу навчальний заклад перестає функціонувати як окремий навчальний заклад, з цього моменту він був приєднаний до Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара. Таким чином, у наказі від 15 вересня 2009 року було закріплено це факт.

На даний час Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу– це навчальний заклад, який отримав 1 рівень акредитації та проводить пі готову за наступними спеціальностями:

- "Бухгалтерський облік";

- "Товарознавство та комерційна діяльність";

- "Комерційна діяльність";

- "Ресторанне обслуговування".

Дніпропетровський-коледж-економіки-та-бізнесу-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара

Загальна кількість студентів на даний час складає близько 600 осіб.

За період свого існування навчальний заклад підготував близько 7 тисяч спеціалістів, які на даний час працюють в установах невиробничої галузі. Окрім головної кваліфікації студенти мають можливість здобути ще один із спеціальностей, які відповідають їхній професії.

При коледжі проводиться підготовка спеціалістів на курсах “Комп’ютерна графіка”, де особи мають можливість вивчати функції та роботу таких програм, як Adobe Photoshop, Corel DRAW та інші.

Не дивлячись на те, що були складні умови розвитку навчального закладу, протяте він зберіг матеріально-технічну базу та досвідчений викладацький склад.

Завдяки змішаній моделі фінансування створено розвинену основну й соціальну інфраструктури. Навчальній кабінети обладнані інноваційними технічними засобами навчання, в тому числі телевізорами, відеомагнітофонами, потрібними особливим технологічним обладнанням.

Викладацький колектив має конкретну можливість розвитку, фундаментальним напрямом та змістом якого є виховання всесторонньо розвиненої та творчої індивідуальності, підготовка спеціалістів, які здатні вдало працювати в умовах ринкової економіки.

Для кращого проведення навчального процесу та забезпечення студентів необхідними вміннями та навичками було створені такі циклові комісії:

1. ЦК товарознавчих дисциплін;

2. ЦК облікових дисциплін;

3. ЦК з організації обслуговування та менеджменту;

4. ЦК економічних дисциплін та інформатики;

5. ЦК дисциплін комерційного спрямування;

6. ЦК соціально-гуманітарних дисциплін.

Навчання проводиться як за кошти державного бюджету, так і за кошти фізичних осіб. Проте для осіб, які навчаються на контрактній основі, коледж встановив певні пільги студентам, які мають високі показники в навчанні, а також для тих хто приймає активну участь у різноманітних конкурсах та семінарах.

Навчальний процес поводиться на основі запровадження дійових освітніх технологій й широкого застосування комп'ютерної підготовки студентів. Превелика увага приділяється ознайомленню з економічними, товарознавчими й правовими дисциплінами, іноземної мови та менеджменту.

До користування студентів - бібліотека з новим та сучасним книжковим фондом, спорткомплекс та актова зала, їдальня. Проведення тематичних вечорів, дозвілля наповнюють прекрасні студентські роки, роблять їх незабутніми, цікавими т запам’ятовуючими.

Перевагою навчання в коледжі є здобуття освіти одразу за двома спеціальностями.

Спеціалісти коледж після здобуття диплом молодшого спеціаліста можуть вдало влаштуватися на підприємствах, в установах м. Дніпропетровська та інших регіонів України.

В подальшому студенти зможуть продовжити здобувати освіту у ВНЗ з 3-4 рівнями акредитації.

Вступ до цих ВНЗ здійснюється на старші курси за обраними напрямками без проходження зовнішнього незалежного тестування.

Матеріально-технічна база ДКЕБ ДНУ ім. О. Гончара

Коледж має потужну та сучасну технічну базу. До її склад входять: навчальні кабінети, лабораторії, різноманітні практичні кабінети для занять, бібліотека,, спортивний майданчик та спортивна зала, актова зала.

Приміщення навчального закладу об лаштоване за сучасними специфікаціями, широко використовуються в навчальному процесі комп’ютерні технології, різноманітні інтерактивні дошки, що дуже покращує навчальний процес та дає змогу студентам краще опанувати тему.

Співпраця ДКЕБ ДНУ ім. О. Гончара з іншими ВНЗ

Коледж проводить тісну співпрацю з іншими навчальними закладами не тільки України, але й зарубіжних країн. Студенти обмиються своїм досвідом навчання, викладачі також запроваджують нові методи для проведення навчального процесу.

Освітній процес на даний час запроваджує нові інновацій технології для проведення занять. Педагогічний склад має високий рівень освіченості, близько 80 % викладачів є педагогами вищої категорії, мають вченні звання, є заслуженими працівниками освіти, а також доктори та кандидати наук.

В межах ступеневої освіти випускники коледжу продовжують навчання на старших курсах Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та інших ВУЗах.

В установленому порядку проводиться підвищення кваліфікації й атестація викладацького складу. Усі викладачі за останні роки підняли свою кваліфікацію на кафедрах Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара та Дніпропетровського національного гірничого університету.

Тому, Дніпропетровський коледж економіки та бізнесу – провідний навчальний заклад, який здійснює підготовку молодших спеціалістів за економічними напрямками та робить із них керівних персон для управлення підприємствами та установами.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!