Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 60. Єрастівський коледж імені Е. К. Бродського Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, ЄК ім. Е. К. Бродського ДДАЕУ

Єрастівський коледж імені Е. К. Бродського Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, ЄК ім. Е. К. Бродського ДДАЕУ

« Назад

Єрастівський коледж імені Е. К. Бродського - навчальний заклад, який сформовано при Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті, що підпорядковується Міністерству освіти та науки і проводить підготовку молодших спеціалістів.

Єрастівський-коледж-імені-Е.-К-Бродського-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету, ЄК-ім.-Е.-К.-Бродського-ДДАЕУ

Контакти ЄК ім. Е. К. Бродського ДДАЕУ

Адреса: смт. Вишневе, вул. Мічуріна, 6.

Телефон: 8 (05651) 60809.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://erastovsky.ucoz.co.uk.

Єрастівський-коледж-імені-Е.-К-Бродського-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету ЄК-ім.-Е.-К.-Бродського-ДДАЕУ

Історія Єрастівського коледжу імені Е. К. Бродського Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету

Ерастівський коледж ім. Е.К. Бродського Дніпропетровського державного аграрного університету - ВНЗ І рівня акредитації - один із найстаріших в Україні серед аграрних вищих навчальних закладів.

Заклад засновано в 1899 р. з ініціативи місцевого землевласника і очільника дворянства Верхньодніпровського повіту, дійсного статського радника, кандидата правознавства Ераста Костянтиновича Бродського на честь шлюбу Його Імператорської Величності Цесаревича Миколи Олександровича та принцеси Гессенської Аліси й коронації Миколи II y Москві. Спочатку це була нижча сільськогосподарська школа, а з 1911 р. - Верхньодніпровське середнє училище землеробства Катеринославського губернського земства, яке було другим за рахунком в Україні (після Уманського) та сьомим - в Імперії.

У 1915 р. училищу присвоєно ім'я його постійного до 1918 р. опікуна Е.К. Бродського. Після жовтневого перевороту заклад зазнав ряд реформувань агропрофшкола, технікум на правах ВНЗ, Криворізький сільськогосподарський інститут, сільськогосподарський технікум, радгосп-технікум, державний аграрний технікум, коледж. З 2003 р. коледж входить до структури Дніпропетровського державного аграрного університету.

За період з 1899 р. підготовлено 14 тисяч спеціалістів різних сільськогосподарських профілів, але основну питому вагу серед них займають агрономи та менеджери.

Коледж пишається прославленими випускниками - академіком РАСПН, Героєм науки Академії Союзу В.С. Шевелухою, Героями Соціалістичної Праці Н.М. Рижовою, А.А. Пилипейком, М.А. Музикою, В.А. Лижником та І.І. Куликом, заслуженим працівником сільського господарства В.М. Сторожком, заслуженими агрономами України О.Т. Князевим, Л.Л. Медведовським, докторами наук, професорами О.І. Зінченком, П.І. Морозом, В.І. Лихацьким, В.О. Забалуєвим, кандидатом хімічних наук, професором Г.П. Малооком та випускниками старої Ерастівської школи С.П. Лежельоковим, М.П. Пестушком, Д.С. Коротченком, І.С. Грушецьким.

В організацію навчально-виховного процесу вагомий внесок роблять Н.І. Соколик, Т.О. Перекіпська, Т.К. Козачок, Т.П. Сухина, С.Д. Неборачок, С.М. Федан, В.Є. Романенко, В.В. Стайнов, В.І. Фесюк, Л.В. Джміль, Г.В. Литовченко,

Керівництво ЄК ім. Е. К. Бродського ДДАЕУ

Коледж з 2003 р. очолює Джміль Василь Карпович. Народився він і виріс на славній черкаській землі Шевченкового краю. Закінчив Мліївську школу садівництва, Уманський сільськогосподарський інститут, Українську сільськогосподарську академію (педагогічний факультет).

Має десять років виробничого та 30 років педагогічного стажу. Пройшов трудовий шлях від бригадира, завідувача дільниці, диспетчера навчальної частини, викладача, заступника директора, директора. Усі свої зусилля спрямовує на зміцнення матеріальної бази, якісний підбір викладачів та якісну практичну підготовку фахівців, на відкриття нових спеціальностей, а також поліпшення соціальних умов для працівників та студентів. Відомо, що коледж є одним із найстаріших серед аграрних навчальних закладів.

В 1981 р. отримав диплом педагога в Українській сільськогосподарській академії. В коледжі безперервно працює з 1982 р. На посаду директора коледжу призначений у 2003 р. У 2009 р. нагороджений відзнакою Міністерство аграрної політики України "Знак пошани".

Ерастівський коледж ім. Е. К. Бродського І рівня акредитації Дніпропетровського державного аграрного університету - один з найстаріших в Україні сільськогосподарських навчальних закладів.

Єрастівський-коледж-імені-Е.-К-Бродського-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету

Спеціальності ЄК ім. Е. К. Бродського ДДАЕУ

Зараз коледж є структурним підрозділом Дніпропетровського державного аграрного університету, що поводить підготовку молодших спеціалістів за спеціальностями:

1. Виробництво і переробка продукції рослинництва.

2. Організація і технологія ведення фермерського господарства та організація виробництва.

3. Технологія і економіка сільськогосподарського виробництва.

 4. Технологія і механізація аграрного виробництво" із спеціальності.

5 .Виробництво і переробка продукції рослинництва.

6. Кооперація в сільському господарстві.

7. Організація і технологія ведення фермерського господарство.

Навчання в ЄК ім. Е. К. Бродського ДДАЕУ

Навчально-виховний процес забезпечують понад 40 висококваліфікованих викладачів, серед них 3 кандидати сільськогосподарських наук, 1 заслужений працівник освіти України, 2 відмінники освіти, 1 відмінник аграрної освіти і науки України.

Матеріальна база коледжу включає 2 навчальні корпуси, в яких обладнано 36 кабінетів і лабораторій. До послуг студентів бібліотека з книжковим фондом понад 45 тис примірників навчальної, наукової, методичної та художньої літератури, читальна зала на 100 місць, колекційно-дослідне поле, віварій, навчальна пасіка, навчальна майстерня то цех з переробки сільськогосподарської продукції, гуртожиток, музей історії коледжу та його засновника Е. К. Бродського, кімнато краєзнавства, буфет, їдальня, спортзал. Досягнення та нагороди.

До 100-річчя від часу заснування навчальний заклад нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України та Почесною грамотою Міністерства освіти України, численними грамотами та подяками.

У 2010 р. - дипломом громадської акції "Флагман освіти і науки України". У коледжі, кабінети та лабораторії забезпечені навчально-методичними посібниками та технічними засобами.

Навчальні плани коледжу адаптовані з навчальним планами ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, що дає змогу нашим випускником продовжити навчання на відповідних факультетах за скороченим терміном, У коледжі надається значна увага практичній підготовці майбутніх спеціалістів. Неоціненне значення в цій справі належить Еростівській дослідній станції Інституту зернового господарства НААН, яка розміщується недалеко від коледжу, з п лабораторіями та дослідним стаціонаром, виробничим потенціалом та високо інтенсивним базовим господарством.

Отже, коледж має численні нагороди: Почесну грамоту Кабінету Міністрів України, Почесну грамоту Міністерства освіти і науки України, диплом громадської акції "Флагман освіти і науки України", диплом та грамоту НААН України "Україна аграрного лідера галузі".

З повагою ІЦ "Totallynicki"!