Роздрукувати сторінку

Криворізький будівельний коледж, КБК

« Назад

Криворізький будівельний коледж один із найдавніших навчальних закладів Дніпропетровської області. За весь час існування коледж підготував понад 10 тисяч фахівців середньої ланки - будівельники, кошторисники, фахівці, технологи. Випускники займають посади у майже всіх областях України та СНД.

Криворізький-будівельний-коледж, КБК

І зараз скрізь, де споруджують і експлуатують тепло- гідроелектростанції, морські та річкові порти, канали і об'єкти водопостачання, де проектують і створюють інноваційні системи, в проектних, дослідних організаціях і будівельних трестах – випускники коледжу.

Коледж - берег юності, молодості для випускників, які дарують людям радість і тепло.

Фахова і гуманітарна підготовка професіоналів гарантується високим рівнем педагогічних співробітників коледжу. У викладацького колективу багато намірів на прийдешнє.

Контакти КБК

Адреса: Кривий Ріг, вул. Орджонікідзе, 8.

Телефон: 056-462-82-28.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: dvnzkbk.at.ua.

Криворізький-будівельний-коледж

Історія Криворізького будівельного коледжу

ВНЗ Криворізький будівельний коледж почав свою роботу як Криворізький будівельний технікум у 1952 році.

З 2002 року технікумом керує В.С. Проць. Під його керівництвом заснована відповідна матеріально-технічна база, колектив отримує значні успіхи в навчанні та вихованні досвідчених молодих фахівців будівельної сфери. Досвідченість, відповідальність дають змогу директору вдало розв'язувати питання розвитку коледжу як модерного навчального закладу, що відповідає вимогам стандартів будівельної освіти.

До 2010 року у технікумі проводив підготовку спеціалістів за напрямком «Будівництво і експлуатація будівель і споруд» й двома спеціалізаціями: «Технічна експертиза будівель і споруд» та «Маркетинг і ціноутворення в будівництві».

З 2010 року для вступу у навчальний заклад засновано нову спеціальність «Виготовлення деталей і залізобетонних конструкцій».

З лютого 2008 року за постановою Правління Української Державної будівельної корпорації Криворізький будівельний технікум отримав статус Криворізького будівельного коледжу.

У коледжі викладає близько 37 педагоги. Серед них викладачі вищої категорії, педагоги-методисти, Заслужені працівники освіти, кандидати та професори наук.

ВНЗ проводить підготовку спеціалістів для всіх форм господарської діяльності, що пов'язаної з будівництвом та технічним переоснащенням, експлуатацією будівель і споруд.

За всю історію навчального закладу було випущено понад 10 тисяч спеціалістів будівельної галузі, які на даний сам вдало працюють у всіх куточках України.

Велика кількість займають керівні посади в апаратах державних установ, стали директорами і провідними фахівцями підприємств та установ.

Головними замовниками спеціалістів є будівельні організації та комунальні підприємства міста та сусідніх районів. Криворізький будівельний коледж має довгострокові договори на підготовку професіоналів-будівельників, що дає змогу кожного року проводити розподіл молодих фахівців у повному обсязі.

Криворізький-будівельний-коледж КБК

Загальна характеристика КБК

- ВНЗ, що отримав 1 рівень акредитації, на основі ліцензії Міністерства освіти і науки;

- навчання проводиться як за кошти фізичних осіб так і за рахунок держави;

- цікаві та необхідні спеціальності та спеціалізації, без яких нездійсненне будівельне виробництво;

- є можливість проходження виробничої, технологічної практики на провідних підприємствах будівельної промисловості;

- постійна виплата стипендій встигаючим студентам, а також можливість отримувати іменну стипендію за відмінне навчання;

- розподіл молодих фахівців у ведучі будівельні підприємства міста;

- висококласні й досвідчені викладачі;

- доступне й зрозуміле подання матеріалу з предметів, викладання за сучасними методиками;

- ініціативне залучення студентів до культурної роботи;

- чудові умови не тільки для навчання, але й дозвілля студентів: читальна, актова, спортивна зали, бібліотека;

- можливість після отримання диплому заочно підвищити свою спеціальність у Криворізькому технічному університеті чи Придніпровській академії будівництва та архітектури, починаючи з ІІІ курсу.

КБК

Спеціальності Криворізького будівельного коледжу

1. «Будівництво та експлуатація будівель і споруд»

Знання та практичні вміння, набуті в будівельному ВНЗ згідно даної кваліфікації, надають ймовірність випускникам діяти в установах на посадах бригадира, фахівцями у відділах будівельних організацій (виробничо-технічному), в експлуатаційних організаціях (житлово-експлуатаційних, житлово-комунальних фірмах), на промислових підприємствах у відділах капітального зведення, майстрів, у сільськогосподарських підприємствах на посадах заступника голови з будівництва; в проектних організаціях на посадах техніків-проектувальників, фірмах й відділах держмайна.

2. «Технічна експертиза будівель і споруд»

Технік-будівельник-фахівець здійснює дослідження і перевірку будівель і споруд, дає висновки про їх міцність, співвідношення вимогам будівельних норм, властивості й можливості їх експлуатації, описує стан зношення деяких елементів у відповідності до їх технічного стану.

Має можливість займати посади у відділах капітального будівництва підприємств й організацій, у житлово-експлуатаційних конторах, бюро технічної інвентаризації, в організаціях, які здійснюють приватизацію будівель та споруд.

3. «Маркетинг і ціноутворення в будівництві»

Технік-будівельник-сметчик описує ціну будівельної продукції, розробляє документації та проводить розплату тендерного припису; аналізує проектно-кошторисну документацію клієнта і співвідношення розмірів справ і витрат проекту умовам виконання справ, оформлення зауважень роботи з замовниками і проектними інститутами. Може займати просади в кошторисних, виробничих і технічних відділах будівельних організацій.

4. «Виготовлення деталей та залізобетонних конструкцій»

Випускники кваліфікації може працювати на підприємствах, що створюють збірні залізобетонні системи, черепиці, плитки. Набута професія дозволяє технологу зв'язати власне життя з таким видом роботи як промисловий контроль і аналіз. Фахівець має можливість займати посади майстрів виробничого ділянки, техніка-лаборанта, техніка-проектувальника.

Отже, Криворізький будівельний коледж – навчальний заклад, що проводить підготовку молодших спеціалістів для роботи у будівельній сфері, надаючи їм якісні та необхідні знання та навички.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!