Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 67. Жовтоводський промисловий коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ЖПК ДНУ ім. О. Гончара

Жовтоводський промисловий коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара, ЖПК ДНУ ім. О. Гончара

« Назад

Жовтоводський промисловий коледж – державний ВНЗ, який має 1 рівень акредитації та проводить підготовку молодших спеціалістів, є структурним підрозділом Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Жовтоводський-промисловий-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара, ЖПК-ДНУ-ім.-О-Гончара

Контакти ЖПК ДНУ ім. О. Гончара

Адреса: м. Жовті Води Дніпропетровської області, вул. Петровського, 35.

Телефон: 8 (05652) 2-74-26.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://www.dnu.dp.ua/view/gptdnu.

Жовтоводський-промисловий-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара

Історія ЖПК ДНУ ім. О. Гончара

В 1954 році відповідно до наказу Міністерства середнього машинобудування СРСР було засновано філію Середньоазіатського політехнікуму.

В 1965 році відповідно до указу його назва змінюється на Дніпропетровський політехнікум УРСР.

Жовтоводський промисловий технікум – так навчальний заклад називався з 1978 року.

Перший набір за новими спеціальностями на денне відділення відбувається в 1972 році. Лише в 2003 році відкривається заочне відділення, де навчається близько 100 студентів.

Підпорядковувався навчальний заклад з 1954 по 1991 Міністерству середнього машинобудування СРСР.

Вже кінця 1991 року навчальний заклад став підпорядковуватися Міністерству освіти і науки України.

В 1997 році відповідно до постанови КМУ та положення навальний заклад стає структурною одиницею Дніпропетровського національного університету і отримав назву: Жовтоводський промисловий технікум Дніпропетровського національного університету.

Зав сю історію існування коледж підготував близько 8 тисяч фахівців за 13 напрямками підготовки.

Серед відомих випускників: Книш М.С - Герой Соціалістичної праці, Яценко Є.І - кандидат технічних наук, а також багато спеціалісті, які зараз займають керівні посади не тільки в Україні, але й за кордоном.

Сучасну назву навчальний заклад отримав в 2008 році відповідно до указу

Міністерства освіти і науки України. Таким чином його назва була - Жовтоводський промисловий коледж Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара.

Спеціальності ЖПК ДНУ ім. О. Гончара

Навчання проводиться за такими спеціальностями:

1. Економіка підприємства;

2. Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях;

3. Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд;

4. Будівництво та експлуатація будівель й споруд.

Жовтоводський-промисловий-коледж-Дніпропетровського-національного-університету-імені-Олеся-Гончара ЖПК-ДНУ-ім.-О-Гончара

Матеріальна база Жовтоводського промислового коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара

Коледж має потужну та сучасну матеріально технічну базу. До складу входять:

- 2 навчальні корпуси, які оснащені новим обладнанням та мають сучасний вигляд, нещодавно відбулася їх реконструкція;

- навчальні кабінети, які оснащені новим обладнанням, мають всі необхідні умови для проведення навчального процесу;

- спеціалізовані лабораторії, які мають спеціальні прилади та устаткування для проведення дослідів та розробки нових матеріалів;

- сучасна бібліотека, яка має всю необхідну літературу. До її складу входять навчальна, художня література, періодичні видання та методична література. Загальний фонд бібліотека складає приблизно 50 тисяч примірників. З кожним роком база бібліотека поповнюється та оновлюється новою літературою;

- спортивна, тренажерна зали. Вони обладнані новими тренажерами для зайняття спортом та підтримання себе у фізичні формі. В них проводяться різноманітні змагання, студенти мають можливість записатися в гуртки та секції по зайняттю різноманітними видами спорт;

- актова й кінозали. Студенти мають можливість за допомогою студентської ради влаштовувати різноманітні заходи, культурні заходи, влаштовувати дозвілля, а також проводяться різноманітні наукові заходи, де студенти демонструють свої напрацювання;

- майстерні;

- гуртожитки.

Професійна підготовка ЖПК ДНУ ім. О. Гончара

Спеціалісти за напрямком підготовки «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» та «Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств» користуються великим попитом на ринку праці.

Випускники коледжу вдало займають посади на таких підприємствах, як ДП «Східний ГЗК», ТзОВ «Техномаш», ТзОВ «Восток-Руда» та ЗАТ «Підприємство з використання електричних мереж».

Велика частина випускників коледжу при цьому вдало продовжують навчання на заочних відділеннях ВНЗ ІІІ – ІV рівня акредитації за обраною спеціальністю.

Первісну практичну підготовку студенти проходять в майстернях коледжу. Фахову практичну підготовку студенти мають можливість проходити на підприємствах міста відповідно до укладених договорів під час виробничих практик.

Співпраця з іншими навчальними закладами ЖПК

ЖПК ДНУ ім. О. Гончара веде співпрацю з ВНЗ І – ІІ рівня акредитації Північного регіону м. Кривого Рогу, приймає участь в роботі обласних методичних об’єднань, конкурсах, оглядах та олімпіадах, має стабільні ділові зв’язки з Криворізьким міським базовим коледжем економіки й управління та базовим методичним кабінетом.

Коледж веде спів працю з належними підрозділами ДНУ щодо затвердження та встановлення нормативної документації, розробка звітності та здобуття методичних рекомендацій, проходження викладачами стажування на кафедрах ДНУ.

Студентське життя Жовтоводського промислового коледжу

В інституті створені умови для багатостороннього становлення учнів: діють гуртки, спортивні секції, ведуться олімпіади, змагання науково-дослідних справ.

Творінню критерій для самореалізації, становлення талантів учнів сприяють змагання художньої самодіяльності «Студентська весна», які ВНЗ проводить раз на рік зі службою зі справах молодих людей міськвиконкому. Не один раз учні коледжу були переможцями міського конкурсу «Крок до зоряного неба».

У процесі засвоєння основ наук прийдешні спеціалісти отримують необхідні знання, розвивають власні можливості, збільшують ступінь єдиної освіченості і культури. Класичними стали тижні кваліфікацій до фахових свят Дня машинобудівника, День енергетика, День трудівника радіо, Дня будівельника,.

У ході таких тижнів проходять різні олімпіади, вікторини, конференції, змагання професіоналізму.

Отже, Жовтоводського промислового коледжу Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара – ВНЗ 1 рівня акредитації, що проводить підготовку молодших спеціалістів за необхідними спеціальностями, та проводить підготовку спеціалістів, які користуються попитом на ринку праці.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!