Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 68. Дніпродзержинський комерційний технікум Дніпродзержинського державного технічного університету, ДКТ ДДТУ

Дніпродзержинський комерційний технікум Дніпродзержинського державного технічного університету, ДКТ ДДТУ

« Назад

Історія ДКТ ДДТУ

Дніпродзержинський-комерційний-технікум-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету, ДКТ-ДДТУ

Історія навчального закладу розпочинається з 1893 року.

Тоді тут було відкрито училищне, термін навчання складав 6 років. Здобували освіту тут діти працівників та службовців.

Хоча в тривала революція в 1917 році, проте навчання все одно продовжувалося і студенти здобували собі кваліфікацію. Тоді тут існувала звичайна школа.

Розвиток технікуму починається в 1955 році, коли були відкриті курси покращення фахової підготовки працівників.

В 1960 році при курсах функціонувала школа, яка в 1962 році була реорганізована в Дніпродзержинський технікум радянської торгівлі.

У 1970 році технікумом керував молодий досвідчений директор — Єфремов Віктор Петрович. На посаді він славиться наполегливістю, ефективністю в здійсненні необхідних поставлених завдань.

Наступним керівником у 1984 році було призначено Бенько Георгій Петрович. Він славився професіоналізмом в керівництві, викладацькою досвідченістю та майстерністю, простотою й доступністю у спілкуванні, розумів необхідності викладацького та студентського колективів.

Згодом технікумом керувала Заіка Ніна Іванівна. У 2008-2010 роках директор технікуму — Кравченко Сергій Олексійович.

Потім навчальним закладом керує Крючков Олексій Олександрович та доцент та кандидат наук Черненко Яна Миколаївна.

На даний час технікум функціонує й досі за старою адресою в гарному приміщенні. Характерними ознаками будівлі є: великі вікна старовинної будови, зелень , мозаїка та сходинки ручної роботи.

З кожним роком навчальний удосконалювався та розвивався і став сучасним та інноваційним навчальним закладом.

З 1991 року за рішення заклад було перейменовано в Дніпродзержинський комерційний технікум.

В цьому році закладі вже досить давно утворився постійний викладацький склад.

На даний час відповідно до Міністерства освіти і науки від 2011 року навчальний заклад став структурною одиницею Дніпродзержинського державного технічного університету. Відповідно навчальний заклад отримав ліцензію для здійснення освітнього процесу. Таким чином, він проводить підготовку за спеціалізаціями, які були ліцензовані.

Навчальний процес проходить відповідно до рішення положення, яке затверджене ректором університету ще в 2012 році.

Контакти Дніпродзержинського комерційного технікуму Дніпродзержинського державного технічного університету

Адреса: м. Дніпродзержинськ, вул. Коваленко, 10.

Телефон: (05692)3-81-78.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://www.dkt-ddtu.info.

Дніпродзержинський-комерційний-технікум-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету

Навчальний процес в ДКТ ДДТУ

Технікумів проводить підготовку за наступними напрямками підготовки:

- Бухгалтерський облік;

- Товарознавство та комерційна діяльність;

- Виробництво харчової продукції.

Відповідно до ліцензії, наданої Міністерством освіти і науки в 2009 року, навчальний заклад може здійснювати освітню діяльність.

Навчання проводиться на денному та заочному відділеннях за кошти держави та за кошти фізичних державного бюджету. Випускники здобувають освітньою-кваліфікаційний рівень кваліфікований робітник.

ДКТ-ДДТУ

Педагогічний колектив навчального закладу вважає, що найпотрібнішим завданням покращення рівня підготовки студентів є проведення навчального процесу з використанням інноваційних та новітніх методів. Проведення освітнього процесу зі створенням сприятливих умов для розвитку персони водного студента та забезпечення найвищого фахового рівня фахівців, які будуть користуватися попитом на ринку праці.

Випускники навчального закладу підготовлені для підприємницької, торгівельної, організаційно-управлінської й виробничої діяльності в установах різноманітних форм власності.

За всю історію навчального закладу з нього випустилося понад 10 тисяч фахівців.

Навчальний заклад веде плідну співпрацю з навчальними закладами, а також установами, де студенти проходять виробничу практику, навчальний заклад уклав договори з різними підприємствами. Випускники після здобуття диплому мають можливість працювати в цих установах. Велику кількість викладачів можна назвати справжніми спеціалістами, так як вони працюють більше 20 років й є викладачами, які зберігають педагогічні традиції, є справжніми наставниками-для молодих педагогів.

Дніпродзержинський комерційний технікум має статус ВНЗ І рівня акредитації, має цікаву біографію, потужний педагогічний потенціал.

В училищі зберігається величезний досвід виховної та навчальної роботи, до якої входять система організаційних соціально – психологічних, інформаційних, викладацьких, правових, культурно – просвітницьких та соціальних заходів, які спрямовані на творення й розвиток у студентів потрібних психологічних якостей, моральної свідомості, що має надати високу готовність випускників технікуму до практичної роботи.

Для формування творчої індивідуальності використовуються всілякі форми виховної роботи: заходи циклових комісій, тематичні вечори, тематичні виховні години в групах, святкові концерти, конкурси, зустрічі з ветеранами війни і праці, дні здоров’я, туристичні походи та поїздки.

Однією з провідних форм виховної роботи, що спрямована на формування творчої індивідуальності студента є взяття участі студентів у роботі студентського самоврядування в навчальному закладі.

Дніпродзержинський-комерційний-технікум-Дніпродзержинського-державного-технічного-університету ДКТ-ДДТУ

Голова студентського парламенту технікуму завжди приймає участь у міських й обласних семінарах де вирішуються питання та проблеми сучасного студентства. Досить плідно функціонує сектор волонтерського руху, представники якого завжди безкорисливо, в силу своїх можливостей приймають участь в благодійних акціях допомоги дітям й соціально незахищеного населення. Традиційним стало привітання дітей(мешканців дитячого будинку) з Новорічними святами. Студенти-волонтери готують для дітей Новорічні привітання, різноманітні заходи і конкурси, які завжди проходять цікаво і весело, не залишають байдужими жодного, хто поруч.

Отже, Дніпродзержинський комерційний технікум Дніпродзержинського державного технічного університету - провідний навчальний заклад, що проводить підготовку за 3 економічними спеціальностями, надаючи фахівців найякісніші та найкращі знання та навички.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!