Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 70. Верхньодніпровський коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, ВК ДДАЕУ

Верхньодніпровський коледж Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, ВК ДДАЕУ

« Назад

Історія Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету

Верхньодніпровський-коледж-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету, ВК-ДДАЕУ

Історія навчального закладу розпочалася з 1924 року, коли відповідно до рішення Народного комітету земства було указано сформувати такий навчальний заклад. Існував педагогічний технікум до 1930 року, потім на його місці було сформовано Верхньодніпровський садівничий технікум.

З 1956 року навчальний заклад почав готувати агрономів і керівників колгоспів, так як суспільство потребувало таких спеціалістів в ті часи.

Відповідно до постанови Ради Міністрів УРСР в 1956 році навчальний заклад зазнає реорганізації та перетворюється на технікум, що проводить підготовку бухгалтерів та сільськогосподарських кадрів.

Вже в 1991 році за рішенням було створено юридичне відділення, яке почало готувати майбутніх правознавців, а в 2000 році започатковано спеціальність фінанси.

Відповідно до постанови Міністерства агропромислового комплексу навчальний заклад отримав назву Верхньодніпровський державний аграрний технікум. Лише в 2004 році навчальний заклад отримав статус коледжу.

За всю свою історію коледж підготував близько 18 тисяч спеціалістів для сільських потреб, понад 14 тисяч бухгалтерів та 2 тисячі юристів.

Контакти ВК ДДАЕУ

Адреса: м. Верхньодніпровськ, вул. Дидишко.

Телефон: (05658) 6-05-26.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: http://vkddaeu.dp.ua.

Верхньодніпровський-коледж-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету

Матеріально-технічна база Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету

Навчальний заклад має потужну та сучасну матеріально-технічну база, яка з кожним роком поліпшується та вдосконалюється. До неї включаються:

- навчальні корпуси, до яких входять кабінети та лабораторії, що обладнані спеціальним устаткуванням для проведення занять та дослідів;

- спортивний комплекс: спортивна зала та спортивний майданчик, а також тренажерний зал для тих, хто хоче бути в гарній фізичній формі;

- бібліотека, загальний фонд якої становить близько 50 тисяч підручників. До цього фонду входять: наукова, методична, художня та спеціалізована література, а також передплачується періодичні видання за фаховими напрямками;

- їдальня;

- гуртожиток для іногородніх студентів, більше, ніж на 400 місць для проживання. Гуртожиток обладнаний новітніми приладами та має всі необхідні умови для проживання.

Циклові комісії Верхньодніпровського коледжу Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету

Для забезпечення навчального процесу в коледжі були створенні спеціалізовані предметні циклові комісії, як проводять викладання дисциплін за спеціалізаціями:

- ЦК загальноосвітніх дисциплін;

- ЦК економічних дисциплін;

- ЦК юридичних дисциплін.

ЦК загальноосвітніх дисциплін проводить підготовку спеціалістів за загальними дисциплінами для здобуття базових навичок та знань. Ці дисципліни викладаються для того, щоб було легше вивчати спеціалізовані дисципліни. Цією цикловою комісією викладаються приблизні предмети: українська мова, математика, хімія, біологія та інші.

ЦК економічних дисциплін ця комісія створена для того, щоб проводити підготовку майбутніх економічних фахівців. Викладачами цієї комісії викладаються такі дисциплін як менеджмент, вища математика, бухгалтерських облік.

ЦК економічних дисциплін - одна з найпріоритетніших комісій навчального закладу, адже саме викладачі цієї комісії готують майбутніх захисників прав та свобод людини, а також тих спеціалістів, які будуть творити наше законодавство та державу.

Верхньодніпровський-коледж-Дніпропетровського-державного-аграрно-економічного-університету ВК-ДДАЕУ

Навчальний заклад проводить підготовку за наступними спеціальностями:

- Бухгалтерський облік. Студенти даної спеціальності здобувають всі необхідні знання для роботи на підприємствах, організаціях на посадах: керівних відділу, бухгалтер, що проводить облік та звітність підприємств. Студенти після здобуття теоретичних знань проходять практику на підприємствах, де здобувають необхідні практичні навички. Деякі з них залишаються працювати на цих підприємствах.

- Фінанси і кредит.

- Економіка підприємства.

- Правознавство. Випускники даного напрямку стають спеціалістами у юридичній сфері, вони мають можливість продовжити здобувати освіту у ВНЗ 3-4 рівнів акредитації. а можуть працювати, займаючи такі посади: помічник чи секретар у суді, працівник РАЦСУ, помічник адвокат, працювати помічником в юридичному відділі.

Отже, ВК ДДАЕУ - провідний навчальний заклад, що проводить підготовку молодших спеціалістів за економічним та юридичним напрямком підготовки. Студенти здобувають якісні та належні знання, які будуть використовувати в практичній діяльності.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!