Роздрукувати сторінку
Главная \ Всі ВНЗ України та їх рейтинг \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області. Рейтинг ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області \ ЗВО (ВНЗ) Дніпропетровської області та їх рейтинг \ 73. Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління, ДРІДУ НАДУ

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління, ДРІДУ НАДУ

« Назад

Дніпропетровський регіональний інститут державного управління при Призедентові України – це навчальний заклад, який проводить фахову підготовку спеціалістів. В ньому проводиться підготовка досвідчених спеціалістів для органів державного управління та місцевого самоврядування.

Дніпропетровський-регіональний-інститут-державного-управління-Національної-академії-державного-управління

Спеціалісти здатні аналізувати та розробляти державну політику, які здатні ефективно розробляти управлінські завдання, сприяти новітнім процесам у суспільстві з метою запровадження соціальної справедливості. Навчальний заклад було створено в 1993 році відповідно до постанови КМУ.

В 2001 році навчальний заклад був перейменований в Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Функції навчального закладу поширюються не тільки на Дніпропетровську, але й на суміжні області та регіони.

З самого початку заснування навчальним закладом керує Серьогін Сергій Михайлович.

Перший випуск спеціалістів відбувся в 1995 році. Тоді навчання проводилося лише за одним напрямком підготовки. ВНЗ випускав спеціалістів державного управління. За всю історію навчального закладу з нього ви пустилося близько 3 тисяч спеціалістів. На даний час випускники даного ВНЗ благополучно працюють при Адміністрації Президента України, а також займають керівні посади а державних органах.

Навчальний процес забезпечують досвідчені викладачі, як надають всі необхідні знання в сфері управління державою. Деякі випускники працюють в КМУ а також інших ЦОВВ.

Серед випускників ВНЗ зустрічаються теперішні народні депутати, керівники ЦОВВ, прем’єр міністри та інші управлінці. До складу інституцьких викладачів входить близько 70 досвідчених спеціалістів, серед них викладачі вищої категорії, професори та кандидати наук, а також доценти. З кожним роком до викладацького складу приходять нові спеціалісти з магістратури даного ВНЗ.

Контакти ДРІДУ НАДУ

Адреса: 49044, м. Дніпропетровськ, вул. Гоголя, 29.

Телефон: (056) 744-75-14.

Сайт: www.dbuapa.dp.ua.

Електронна пошта: [email protected]

Дніпропетровський-регіональний-інститут-державного-управління-Національної-академії-державного-управління ДРІДУ-НАДУ

Матеріально-технічна база ДРІДУ НАДУ

Навчальний заклад має потужну матеріально-технічну базу. З кожним роком завдяки керівництву ВНЗ база оновлюється та удосконалюється.

До її складу входять: навчальні корпуси, в яких є оснащені та модерні навчальні кабінети та лабораторії, бібліотека, спортивний зал та майданчик, їдальня, власні гуртожитки. Бібліотека оснащена новітньою літературою, до неї входять: навчальна, художня, методична література, а також періодичні видання.

Бібліотека інституту розташована у двох кімнатах:

- читальний зал, площею 165,7 м², має 60 робочих місць;

- службове приміщення бібліотеки, площею 127,7 м², розраховано на 70 000 примірників книжкового фонду.

Каталоги та картотеки бібліотеки розміщені у читальному залі.

Бібліотека начального закладу має найповніші в регіоні фонди української й іноземної літератури щодо державного управління і місцевого самоврядування. Бібліотечний відділ безперервно одержує видання Світового Банку, Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), Європейського Союзу, Програми SIGMA, Інституту відкритого суспільства, НАТО, Мережі інститутів і шкіл державного управління країн Центральної та Східної Європи (NISPAcee).

У бібліотеці інституту в достатній кількості представлено методичні настанови з підготовки курсових, дипломних та магістерських робіт слухачів та студентів, які включають вимоги до їх написання й захисту та відгукуються за змістом Галузевим стандартам вищої освіти.

Загальна кількість бібліотеки налічує більше 32 000 примірників, з яких 22134 примірників навчальної літератури та примірників наукової літератури. Бібліотека одержує 85 найменування періодичних видань українською та російською мовами та 4 найменування періодичних видань англійською і французькою мовами.

Дніпропетровський-регіональний-інститут-державного-управління-Національної-академії-державного-управління, ДРІДУ-НАДУ

Факультети Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління

Навчання проводиться на таких факультетах:

- Факультет державного управління. На цьому факультеті створено ще декілька кафедр, які займаються окремими спеціалізаціями.

- Факультет менеджменту.

- Факультет управління підвищення кваліфікації кадрів.

Факультет державного управління проводить підготовку магістрів за напрямками «Державне управління» й «Громадське адміністрування» на денній, заочній формах вивчення. Також інноваційна теоретична підготовка в області громадського управління органічно змішується з практикою. Раз на рік слухачі денної форми вивчення кваліфікації «Державне управління» відповідно до навчальних програмам проходять двомісячне стажування в органах державної влади та районного самоврядування. Прийдешні магістри мають ще ймовірність стажуватися в зарубіжних країнах. ВНЗ безперервно вводить новітні форми навчання.

Факультет маркетингу дає підготовку бакалаврів і магістрів з напрямків «Маркетинг організацій» та «Управління планами» на денній і заочній формах вивчення. Випускники факультету як висококваліфіковані спеціалісти, конкурентоспроможні на ринку праці, зарекомендують себе в різних секторах економіки Дніпропетровського промислового ареалу і держави в цілому. В рамках працюючої держпрограми залучення молодих громадян до державної служби та служби в органах районного самоврядування та районний програми «Молода поросль Дніпропетровщини» інститутом організовано вивчення комплексної практики згідно кваліфікації студентами факультету маркетингу в органах публічної влади.

Центр підвищення кваліфікації співробітників, що вважається структурним підрозділом ВНЗ, гарантує підняття кваліфікації муніципальних службовців, посадових осіб районного самоврядування, керівників підприємств, установ і організацій згідно програмам короткострокових семінарів з важливих якостей життєдіяльності ареалу і держави. Найбільший інтерес слухачів викликають тематичні семінари-практикуми, безперервно діяльні семінари з професійної мови, європейської та євроатлантичної інтеграції України, згідно питань інноваційної політики, інформаційних технологій, муніципальних закупівель. В цілому, у ВУЗі підвищили власну кваліфікацію більше, ніж 43000 муніципальних службовців, посадових осіб районного самоврядування, працівників підприємств, установ та організацій області.

Отже, ДРІДУ НАДУ – провідний начальний заклда, що проводить підготовку майбутніх державних службовців, які будуть розвивати нашу країну в гарному напрямку.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!