Роздрукувати сторінку

Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, ДУ ім. А. Нобеля

« Назад

Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, ДУ ім. А. Нобеля - це провідний навчальний заклад, що проводить підготовку спеціалістів. Цей університет можна назвати міжнародним, адже він здійснює навчальний процес відповідно до іноземних стандартів, що дає йому змогу швидко розвиватися та буди одним із кращих в Україні за своїм напрямками.

Дніпропетровський-університет-імені-Альфреда-Нобеля, ДУ-ім.-А.-Нобеля

Історія Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля у датах

Липень 1993 - збори акціонерів з питання про заснування Дніпропетровської академії управління, бізнесу та права (ДАУБП).

Вересень 1993 - початок першого року навчання зі студентами, що спеціалізуються у сфері фінансів, фінансового менеджменту та інтерпретації та перекладу.

Червень 1995 - перший випуск фахівців.

Вересень 1997 - створення видавничого центру.

Жовтень 1997 - перший прийом студентів-юристів в Національній академії внутрішніх справ пов'язані з ДАУБП.

Червень 2001 - формування юридичного департаменту ДАУБП.

Грудень 2001 – ДАУБП перетворюється у Дніпропетровський університет економіки і права.

Листопад 2005 - початок реалізації принципів Болонського процесу в ВНЗ,

Жовтень 2006 року - перший випуск наукового журналу «Європейський вектор економічного розвитку».

Січень 2008 - здійснення міжнародного наукового і освітнього проекту ТЕМПУС.

Березень 2009 - віртуальна сесія Міжнародного Нобелівського економічного форуму

Вересень 2009 - травень 2010 - з ініціативи Дніпропетровського університету економіки та права відбулася студентська Інтернет-олімпіада.

Грудень 2009 - університет був визнаний «Лідер галузі» за офіційною статистикою (друге місце серед навчальних закладів України).

Жовтня 2010 року - Дніпропетровський університет економіки та права отримав назву Альфреда Нобеля.

Листопад 2010 - на виставці «Освіта і наука», що відбулася в Києві, Університет отримав золоту медаль у номінації «Розвиток логістики».

Дніпропетровський-університет-імені-Альфреда-Нобеля ДУ-ім.-А.-Нобеля

Контакти Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля

Адреса: вул. Набережна Леніна, 18, Дніпропетровськ.

Телефон: +38(056)370-36-21.

Сайт: http://duep.edu/uk.

Електронна пошта: [email protected]

Дніпропетровський-університет-імені-Альфреда-Нобеля

Бібліотека ДУ ім. А. Нобеля

Фонд бібліотеки пов'язаний з історією та розвитком самого університету. Отже бібліотека почала своє існування в 1993 році, займаючи скромне місце.

Ректор університету Б. Холод завжди приділяв пильну увагу цьому питанню. Він зробив усе можливе, щоб створити сучасну бібліотеку, яка відповідає вимогам нашого часу.

15 лютого 1998 бібліотека була відкрита в новому приміщенні, оснащена спеціалізованими меблями, шафами, книжковими полицями, столами і зручними м'якими кріслами, все для зручності читачів.

Функції бібліотеки спрямовані для підтримки процесів навчання та навчально-наукових досліджень. Бібліотека надає важливу інформаційну базу, як для професорсько-викладацького складу, так і для студентів.

Фонд бібліотека становить близько 160 тисяч примірників літератури.

Структура Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля у датах

Начальний заклад має потужну структуру, яка виконує важливі функції в навчальному процесі:

- філії;

- центри;

- науково-дослідний інститут розвитку економіки і суспільства;

- медіа-центр.

Спеціальності ДУ ім. А. Нобеля

Навчання проводиться на таких спеціальностях:

1. Правознавство

Основні цілі напрямку підготовки:

- створити умови для всебічного розвитку України при глибоких правових основах, інтеграції країни в міжнародне співтовариство, досягнення цієї мети, поряд з іншими методами, шляхом прийняття законодавства міжнародних правових норм, розвитку міждержавного партнерства на цивілізованій законодавчій базі;

- відродити інтелектуальну, культурну та духовну спадщину українського народу через глибоке вивчення молодого покоління історичного та юридичного рамках українського життя в минулому;

- поетапна відмова від правової безграмотності українців шляхом збільшення кількості та покращення якості підготовки юристів;

- уможливити міжнародне визнання якості підготовки юристів в університеті імені Альфреда Нобеля.

2. Фінанси, банківська справа та страхування.

3. Облік та оподаткування.

4. Маркетинг.

5. Менеджмент.

6. Філологія.

7. Соціальна робота.

8. Міжнародна економіка.

Кафедра готує фахівців з міжнародної економіки. Відділ міжнародної економіки та економічної теорії очолює доктор економічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Анатолій Задоя.

Факультет був першим, який почав приймати випробувань, спираючись на діяльність в широкому масштабі. Випробування в мікроекономіки, макроекономіки, теорії економічного, історії економіки та економічної думки, і багато інших курсів були опубліковані викладачами факультету. В даний час кафедра випускає 4-5 підручників англійською мовою щороку.

Випускники мають можливість працювати:

- у міжнародних та інвестиційних департаментах банків;

- у страхових компаніях;

- у відділах міжнародної діяльності;

- в державних установах;

- в дочірніх українських підприємствах за кордоном.

9. Туризм.

Відділ існує як самостійна одиниця університету з 1997 року. Викладачі дають майстер - класи для студентів підготовчого відділення, зарахованих до бакалаврських і магістерських програм, міжнародних студентів, аспірантів. Вони також забезпечують консультації для студентів економічних факультетів, які захищають свої дипломні проекти на іноземних мовах. В результаті, випускники отримують сертифікати, які дають їм право працювати в якості перекладачів за професією, зазначених у їхніх дипломах.

ДУ-ім.-А.-Нобеля

Отже, Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, ДУ ім. А. Нобеля - це провідний навчальний заклад, що проводить підготовку спеціалістів. Цей університет можна назвати міжнародним, адже він здійснює навчальний процес відповідно до іноземних стандартів, що дає йому змогу швидко розвиватися та буди одним із кращих в Україні за своїм напрямками.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!