Роздрукувати сторінку

Дніпропетровський факультет Київського національного університету культури і мистецтв, ДФ КНУКМ

« Назад

Дніпропетровський факультет Київського національного університету культури і мистецтв – сучасний навчальний заклад, який має на меті проводити підготовку майбутніх спеціалістів мистецтва, дизайну, пуристичної діяльності. Спеціалісти, здобувши диплом, зможуть працювати не тільки в Україні, але й за кордоном. На даний час велика кількість випускників посідають керівні посади в цій сфері та є всесвітньо відомими.

Дніпропетровський-факультет-Київського-національного-університету-культури-і-мистецтв ДФ-КНУКМ

Контакти Дніпропетровського факультету Київського національного університету культури і мистецтв

Адреса: вул. К. Лібнехта, 9, м. Дніпропетровськ.

Телефон: (056) 744-24-65.

Сайт: knukim.dp.ua.

Електронна пошта: [email protected]

Дніпропетровський-факультет-Київського-національного-університету-культури-і-мистецтв, ДФ-КНУКМ

Спеціальності ДФ КНУКМ

На факультеті проводиться підготовка за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр й спеціаліст за спеціальностями:

1. Дизайнер зачіски й стилю.

2. Дизайнер середовища (інтер'єру та ландшафту).

3. Менеджер міжнародного туризму.

4. Документознавець.

5. Режисер естради й масових свят.

6. Дизайнер одягу.

7. Менеджер готельно-ресторанного бізнесу.

8. Дизайнер графік-рекламіст.

Відділення театральне мистецтво

Театр – це талановите витвір гуманної ідеї, дивний всесвіт фантазій та вигадок, посміху й сліз, кохання та ненависті, нещастя та диву людського життя.

Театр спектаклів – це синтез великої кількості видів мистецтв, співіснування скульптури та тексту, вокалу й балету, естрадного номера та цирку, фіґлярства та ексцентрики, витівки та хитрощів, музики й темпу. Театр – це безсмертне свято, а повноцінне свято може підготовити тільки режисер – фахівець, творець ясної мозаїки спектаклю.

Відділення документознавство

На теперішньому ринку праці спеціальність «Документознавство й інформаційна діяльність» є сучасною, але дуже насущною. Адже практика сьогочасних підприємств, установ й організацій тяжко примислити без застосування нових технологій діяльності з всякими документами. Теперішні інформаційні технології – це різновиди інформаційного обслуговування, упорядковані на основі комп'ютерної техніки й комунікаційних приладів, що потрібні для автоматизованого зберігання, збору, обробки, передачі та вживання інформації з ціллю отримання точного результату.

Головні шляхи фахової діяльності майбутніх спеціалістів – документознавців – консультаційна, діловодна, інформаційно-аналітична, кадрова, організаційно-управлінська, архівна та референтська.

Абітурієнти даного напрямку можуть працювати в органах державної влади й місцевого самоврядування, також, обласних державних адміністраціях, міських виконавчих комітетах, районних державних адміністраціях та інших відділах виконавчої влади.

Відділення готельно-ресторанна справа

Ґрунтовним світоглядом цивілізації є гостинність, адже люди постійно вимагають спокою та комфортабельності.

Сфера гостинності, у якій зосереджені мільйони спеціалістів, є одним з перспективніших направленостей розвитку теперішнього бізнесу у світі взагалі і в Україні в цілому.

Теперішнє готельно-ресторанне обслуговування налічує широкий круг багатоманітних послуг:

- надання послуг людям під час їх пробування поза місцем стабільного існування;

- радісні години для гостей;

- гастрономічні шоу, помпезні презентації страв, бар-шоу; кулінарне приготування у присутності гостя, послуги сомельє;

- виїзні кейтеринги;

- здійснення презентацій, бізнес-зустрічей, банкетів, надання послуг в офісах тощо.

Готельно-ресторанний бізнес наділений на буйний розвиток, тому на ринку праці потреба на спеціалістів цієї справи безперервно росте.

Ознайомившись з практикою українських та зарубіжних спеціалістів, опанувавши навички барної справи, культури обслуговування й ділового етикету, технологію приготування витончених страв з врахуванням звичаїв та смаків усяких народів, можна відкрити свій бізнес.

Відділення дизайн інтер'єру

Натхнення дизайну наймолодша, проте, у неї превелике прийдешнє. Дизайнер тепер – це режисер матеріального середовища, іміджмейкер, стиліст, психолог, бізнесмен, рекламіст.

Виготовлюючи територію з безповоротним стилем, аурою, енергетикою, уособлюючи ідею нового інтер'єру спершу в ескізі, а опісля у кресленнях, дизайнер інтер'єрів реалізує себе не тільки як художник, але і як конструктор, проектувальник. Ландшафтний дизайнер в змозі переробити місцевість в благословенний оазис. Дизайнер зобов'язаний мати художній образ, смак, вміти вимальовувати, бути рівночасно топографом, хіміком, інженером та біологом, в одній особі.

Адже для того, щоб створити ландшафтний пейзаж потрібно знатися на рослинах, у яку землю їх висаджувати, як вони зростають та процвітають, грамотно застосовувати особливості рельєфу місцевості.

Відділення перукарське мистецтво

Завжди важною складовою надзвичайного стилю людини була зачіска. Тепер статус дизайнера зачіски є суттєво панівним у суспільстві, а спеціальність перукаря зробилася високим мистецтвом. Справжні зачіски, макіяж, зібрані згідно з останніми модними тенденціями, відіграють велику роль, разом з витонченим вбранням чи аксесуарами до нього.

Та, як зазначила Коко Шанель, «мода минає, а стиль лишається». Тому, аби сформувати реально поманливі та підкреслено особисті образи, дизайнер зачіски повинний не лише відчувати ритми життя, модерні стандарти, але і уміти побачити людину в цілому – її власний стиль життя, поведінку та одяг.

Туризм

Туристична сфера  України швидко прямує у світову туристичну індустрію, здобуваючи дедалі вагомішого значення для розвитку економіки й соціальної галузі держави. Тепер туризм став індустрією міжнародного масштабу. Зараз посідає за прибутками 2 місце серед першочергових експортних галузей економіки, поступаючи нафтопереробній індустрії й автомобілебудуванню.

Потреба в спеціалістах з туризму швидко зростає. Розвиток туризму в Україні є помітним фактором та підвищення якості життя її громадян.

Ця престижна професія, співвідноситься з організацією відпочинку, сама по собі надасть позитивну енергію, розкриє нові можливості і великі перспективи.

Дніпропетровський-факультет-Київського-національного-університету-культури-і-мистецтв

Отже, ДФ КНУКМ – сучасний навчальний заклад, який має на меті проводити підготовку майбутніх спеціалістів мистецтва, дизайну, пуристичної діяльності. Спеціалісти, здобувши диплом, зможуть працювати не тільки в Україні, але й за кордоном. На даний час велика кількість випускників посідають керівні посади в цій сфері та є всесвітньо відомими.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!