Роздрукувати сторінку

Нікопольський факультет Національного університету "Одеська юридична академія", НФ НУ "ОЮА"

« Назад

За час існування Нікопольський факультет Національного університету «ОЮА» став центром, в якому формується юридична наука і виростає інтелігенція, що поширює волелюбний дух , навчає і виховує громадян.

Нікопольський-факультет-Національного-університету-Одеська-юридична-академія

Факультет має сучасну матеріально - технічну базу: навчальний корпус, комп'ютерний клас, спеціалізовані аудиторії, музей криміналістики, лабораторії, навчальний полігон, і найповнішу бібліотеку в регіоні з фондом понад 30 тис. навчальної літератури.

З минулого року на факультеті діє військова кафедра.

Контакти НФ НУ "ОЮА"

Адреса: м. Нікополь, пр. Трубників, 87-а.

Телефон: 8 (05662) 2-30-25.

Сайт: http://onua.edu.ua.

Нікопольський-факультет-Національного-університету-Одеська-юридична-академія НФ-НУ-ОЮА

Навчально-виховна діяльність студентів Нікопольського факультету Національного університету "Одеська юридична академія"

Велика увага на факультеті приділяється вихованню студентської молоді, збагаченням її інтелекту, а також патріотичному вихованню. На факультеті діє Студрада, команда КВК, танцювальний колектив, студенти займаються в спортивних секціях, наукових гуртках та художньої самодіяльності. З гордістю представляють академію на міських та обласних заходах.

Навчання студентів проводитися висококваліфікованими фахівцями, на денній та заочній формах, а так само відділенні післядипломної освіти.

Всі зусилля деканату, викладачів факультету спрямовані на створення сприятливих умов для отримання якісних знань і підготовку висококваліфікованих фахівців. Наші випускники успішно працюють суддями, прокурорами, слідчими в правоохоронних органах, в комерційних організаціях у підприємницькій сфері, продовжують навчання в аспірантурі.

Навчання проводиться на денному, заочному відділенні за двома спеціалізаціями: "прокуратури та слідства", "цивільного права".

НФ-НУ-ОЮА

Історія Нікопольського факультету Національного університету "Одеська юридична академія"

Нікопольський факультет Національного університету "Одеська юридична академія"був заснований в 1997 році. Розташовується факультет в Дніпропетровській області, Нікополь.

З перших днів свого заснування факультет очолює декан, кандидат філософських наук, доцент Каплан Геннадій Абрамович.

Народився 27 червня 1950 Геннадій Абрамович, закінчив Саратовський державний університет імені Грінчевського. В 1976 Геннадій Абрамович був удостоєний заслуги "Почесний член в освіті України» та з отримав медаль за розвиток в сфері вищої освіти. Каплан Геннадій Абрамович працював в якості молодшого наукового співробітника, доцента, заступника директора, був аспірантом Київського державного аграрного університету і захистив дисертацію в 1996 році. Нікопольський факультет був створений в лютому 1997 року. Необхідність його створення була передбачена на вимогу підготовки кваліфікованих фахівців у галузі юриспруденції для Дніпропетровської області.

З 2003 року факультет став структурним підрозділом Національного університету «Одеська юридична академія" для підготовки фахівців за спеціальністю "Правознавство" з асигнуваннями випускники кваліфікації фахівця.

Так підготовка фахівців на факультеті з 2007 були проведені за ступеневою варіанти навчання: випускники денних і заочних форм навчання, які отримали диплом бакалавра мають можливість продовжити свою освіту, як студенти 5-го курсу для того щоб отримати диплом юриста-фахівця.

Факультет розташований в триповерховій будівлі і має необхідну матеріально - технічної бази для організації навчально-виховного процесу. У період свого існування факультет випустив понад тисячі п'ятсот фахівців за спеціальністю «Правознавство». Багато з них успішно роблять кар'єру в системі органів внутрішніх справ, органів прокуратури, в судах різних інстанційц, в системі органів Міністерства юстиції, Служби безпеки України, органів місцевого самоврядування, а також в економічній сфері.

В даний час студенти з різних регіонів нашої країни, таких як Дніпропетровськ, Запоріжжя, Херсон, Луганськ, Донецьк, Київ і Крим вчаться на факультеті. Вся система підготовки майбутніх фахівців у сфері юриспруденції в Нікопольському факультеті передбачає комплексний підхід до організації їх навчання, через яку вони не тільки отримують теоретичні та практичні знання з усіх предметів, а й розвивати свої творчі здібності.

Нікопольський-факультет-Національного-університету-Одеська-юридична-академія, НФ-НУ-ОЮА

Отже, НФ НУ "ОЮА" – вищий навчальний заклад, який здійснює підготовку майбутніх спеціалістів-юристів, які будуть захищати права людини та надавати їй правову допомогу.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!