Роздрукувати сторінку

Криворізький факультет Запорізького національного університету, КФ ЗНУ

« Назад

Головні напрямки роботи Криворізького факультету ЗНУ позначаються концепцією діяльності і спрямовані на рухоме удосконалення наукових досліджень, забезпечення міжнародно-визнаних стандартів якості навчального процесу, панівної конкурентоспроможності факультету на національному, регіональному та світовому навчальних ринках, формування умов і стимулів розвитку кадрового запасу, здійснення факультетом його діяльності на правах центру інтелектуальної життя і культурної діяльності.

Криворізький-факультет-Запорізького-національного-університету

Контакти КФ ЗНУ

Адреса: вул. Тихвінська, 15, м. Кривий Ріг.

Телефон: (0564) 50-27-32.

Сайт: http://www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/kryvyjrig.

Електронна пошта: [email protected]

КФ-ЗНУ

Історія Криворізького факультету Запорізького національного університету

Криворізький факультет ЗНУ, як відокремлена структурна одиниця ДВНЗ «Запорізький національний університет» Міністерства освіти та науки України, почала свою діяльність з 2006 р. відповідно до наказу Міністерства освіти та науки. Свою історію навчальний заклад починає з 2000 р., коли за наказом Міністерства освіти і науки України й наказом Запорізького державного університету було засновано навчально-консультаційний центр Запорізького державного університету з ціллю надання жителям міста й регіону чималих перспектив отримати вищу освіту.

Фундатором та першим деканом Криворізького факультету була Потопа Галина Дмитрівна. На головному етапі розвитку було створено структуру факультету, чітко визначено методичну, наукову, навчальну й виховну ідею діяльності навчального закладу.

Криворізький-факультет-Запорізького-національного-університету, КФ-ЗНУ

Діяльність факультетів КФ ЗНУ

До складу Криворізького факультету входять три кафедри:

- Обліку й менеджменту;

- Економічної кібернетики;

- Соціології, психології та гуманітарних дисциплін.

Якість вищої освіти на факультеті забезпечується та контролюється стандартами вищої освіти. Спеціалізація спеціалістів проводиться відповідно до ліцензії від 05.06.2013 року згідно з такими галузями знань: управління і адміністрування, політична економія і комерція, соціально - політичні науки і по такими освітньо-кваліфікаційними рівнями : бакалавр, спеціаліст магістр.

Освіта проводиться відповідно до наступних спеціальностей:

- Соціологія;

- Психологія;

- Економічна кібернетика;

- Облік і аудит.

Для практичного навчання студенти і перспективи працевлаштування студенти Криворізького факультету ЗНУ проходять виробничу й педагогічну практику в організаціях а підприємствах.

Студенти Криворізького факультету ЗНУ можуть проходити виробничу й педагогічну практику в установах і навчальних закладах:

- Державна акціонерна компанія «Укррудпром»;

- ВАТ «Суха Балка»;

- ВАТ «Північний ГЗКВАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг»;

- Трест «Кривбасшахтопроходка»;

- ВАТ «Криворізький центральний ремонтний завод»;

- ВАТ «Констар»;

- Міжрегіональний центр перепідготовки виробничих кадрів, банківські установи міста.

Криворізький-факультет-Запорізького-національного-університету КФ-ЗНУ

У свою чергу підписано договори про співробітництво з осередком психології й злагодженого розвитку людини «Мій світ», Міжрегіональним центром перепідготовки військовослужбовців й членів їх сімей, Криворізьким міським клубом «Барс», Криворізької філією Альфа – банк та аудиторськими фірмами «Форум», «Баланс-аудит».

3a період своєї історії Криворізький факультет ЗНУ реалізував випуск досвідчених спеціалістів. Випускники факультету ефективно і винахідливо працюють на підприємствах та фірмах різноманітних форм власності міста, області й регіону; вдало постачають кадрову потреба - головних місцевих державних, приватних й акціонерних установ; працюють у ВУЗах, банках та органах державного управління; в малому й середньому підприємництві; у галузі обслуговування, надання міжнародної діяльності: проектують і розробляють інфраструктуру підприємств міста.

Робота Криворізького факультету ЗНУ - це стабільний - відбір, що забезпечує життєздатність і удосконалення навчальної структури з метою переваги поставленої мети.

Отже, КФ ЗНУ – це провідний та сучасний навчальний заклад, який проводить підготовку спеціалістів належним чином для того, щоб вони були спеціалістами своєї праці та були конкурентоспроможними на ринку праці.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!