Роздрукувати сторінку

Нікопольський факультет Запорізького національного університету, НФ ЗНУ

« Назад

НФ ЗНУ – це структурний відділ ЗНУ, який проводить підготовку соціалістів за економічними напрямками.

Нікопольський-факультет-Запорізького-національного-університету, НФ-ЗНУ

Контакти НФ ЗНУ

Адреса: м. Нікополь, просп. Трубників, 18, корпус 3.

Телефон: 0566222128.

Електронна пошта: [email protected]

Сайт: www.znu.edu.ua/ukr/university/filialy/nikopol.

Нікопольський-факультет-Запорізького-національного-університету

Загальна характеристика Нікопольського факультету Запорізького національного університету

Нікопольський факультет ЗНУ здійснює освітою діяльність вже майже протягом 18 років. За всю свою історію він став відомим у Нікополі й поза його межами. Викладацьку здібності та майстерність; професіоналізм професорсько-викладацького колективу, дієва робота з студентами. Це все завдяки чому він отримав авторитет серед керівництва, фахівців усіх сфер діяльності Нікопольському регіоні.

У своїй роботі Нікопольський факультет використовує чималий досвід освітнього процесу Запорізького національного університету. На ринку праці більше всього цінуються випускники державних ВНЗ, які мають гарні показники та попит в країні. До таких й належить Запорізький національний університет.

Наукова робота в НФ ЗНУ

Разом з основним вищим навчальним закладом педагогічний колектив Нікопольського факультету використовує новітню систему навчання, що направлена на загальноєвропейські міжнародні стандарти. Чимала увага в НФ ЗНУ наділяється науковій праці серед студентів. Кожного року на факультеті проходить науковий захід «Тиждень науки», де приймають участь студенти всіх факультетів й спеціалізації.

Також студенти приймають участь в науково-практичних конференцій, студентських всеукраїнських олімпіад та круглих столів. Педагогічному колективу є чим пишатися тому, що їх студенти багато разів були учасниками та переможцями Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і олімпіад. Щороку в наукових журналах й збірниках наукових праць публікуються статті студентів й наукових керівників на важливі теми теперішності.

Практика та перспективи працевлаштування НФ ЗНУ

Студенти НФ ЗНУ можуть пройти виробничу практику на в установах та навчальних закладах міста, наприклад у ПрАТ «СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН», ПАТ «ОТП Банк», КВ АТ «Райфффазен Банк Аваль», ПАТ СК «Брокбізнес банк», ПАТ «Українська страхова компанія «Гарант –АВТО» та ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ «ПАТ «Нікопольський завод феросплавів».

Велику кількість студентів запрошують на вакантні посади працювати в цих закладах.

Близько 2, 5 тисячі випускників економічної спеціальності вийшли із стін Нікопольського факультету ЗНУ. Чимало з них працюють у відомих установах та на підприємствах, є начальники структурних одиниць Нікопольського міськвиконкому, податкової служби, філіях банківської системи, у страхових компаніях. Серед випускників є також приватні підприємці, секретарі-референти.

Деякі працевлаштувалися у Дніпропетровську, Запоріжжі та Києві, і, навіть у зарубіжних раїнах — у Америці, Німеччині, Англії та Австрії.

Нікопольський-факультет-Запорізького-національного-університету НФ-ЗНУ

Студентське життя Нікопольського факультету Запорізького національного університету

Керівництво факультету з великою увагою ставиться до молоді, до її виховання та розвитку талантів і здібностей.

Одним із першим в діяльності факультету є студентське самоврядування.

Юнаки й дівчата об’єднані у студентській раді, яка є основою молоді. Вони вигадують та уособлюють у життя привабливі ідеї, приймають участь у конкурсах, змаганнях, мандрують у контингенті туристичного гуртка по всій Україні: Карпатах, Криму.

Активність й ціле направленість студентів, а також підтримка адміністрації факультету — ось у чому таємниця привабного студентського життя.

Так студенти НФ ЗНУ приймали активну участь у міських конкурсах «Студент року» й «Студентська весна», усяких акціях, конкурсах та виставках.

Команда студентів НФ ЗНУ багато разів ставала переможцем міського конкурсу «Що? Де? Коли?».

Спортивно - оздоровчий сектор здійснив 15 заходів серед яких «Універсіада», спортивно - розважальні конкурси „Ати-бати, йшли студенти!".

Студентське самоврядування завзято веде співпрацю з молодіжними організаціями Нікополя такими як «Молодь – АРТ», «Ініціатива» та «Спортивний Нікополь».

Перед Міжнародним Дня студента кращі представники молоді нагороджені почесними грамотами й цінними подарунками.

Напрями підготовки Нікопольського факультету Запорізького національного університету

Нікопольський факультет ЗНУ проводить підготовку спеціалістів освітньо-кваліфікаційними рівнями «Бакалавр» й «Спеціаліст».

Підготовка спеціалістів проводиться за такими спеціальностями: «Фінанси та кредит», «Облік та аудит», «Менеджмент».

Отже, НФ ЗНУ – це структурний відділ ЗНУ, який проводить підготовку соціалістів за економічними напрямками.

З повагою ІЦ "Totallynicki"!